3 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הנורבגית

יום חמישי 16 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 74 - ויקינג - בראן - 2 (יחס 2.20)

ויקינג מדורגת במקום האחרון בליגה הנורבגית, כשהיא הפסידה בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את בראן שמדורגת במקום השישי, אחרי שני הפסדים רצופים לסטרומגודסט ולטרומסו, וניצחון במחזור האחרון על סוגנדל בבית 2-0.

בעונה שעברה הביסה ויקינג את בראן בבית 4-0 בסיבוב הראשון, בסיבוב השני בבראן הן נפרדו בתיקו 3-3. רק פעם אחת במהלך עשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, ניצחה קבוצת החוץ. בראן לא טובה יותר מויקינג.. למרות שזו מדורגת במקום האחרון, אני מאמין שדווקא היום היא יכולה להפתיע. הולך לה דווקא מול בראן בשנים האחרונות, ולמרות שרק משחק אחד הוכרע מתוך חמשת האחרונים ביניהן.


משחק מס. 78 - סארפבורג - סטאבק - 2 (יחס 2.20)

סארפבורג מדורגת במקום התשיעי, אחרי תיקו מול פרדריקסטד והפסד ביתי 2-4 ללילסטרום. היא תארח היום את סטאבק, שמדורגת במקום הרביעי והפסידה בשלושה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה, כולל בגביע מול הונפוס מהליגה השניה. המשחק הזה הוא הראשון בין השתיים.

משחק מס. 80 - סטארט - פרדריקסטאד - X (יחס 2.85)

סטארט במקום ה-12 אחרי תבוסות בשני המשחקים האחרונים ותשעה שערי חובה (2-4 מול סטאבק בבית ו-1-5 למולדה. סטארט תארח היום את פרדריקסטאד, שמדורגת במקום השמיני ולא ניצחה  בשלושת המשחקים האחרונים שלה. היא סיימה בתיקו 1-1 מול סארפבורג במחזור האחרון ולפניו רשמה שני הפסדים לסטרומגודסט ולמולדה. באמצע היא ניצחה בגביע את לורנסקוג.

בעונה שעברה ניצחה סטארט את פרדריקסטאד בגביע, ובליגה ניצחה פרדריקסטאד את סטארט בארבעה משחקים מתוך השישה האחרונים בין השתיים. אני מסמן כאן X.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק