איסטבורן: אנדיוני בגמר. הפסד לפאר

טניס: צמד הטניסאים הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך העפילו לגמר טורניר איסטבורן לאחר שגברו 3:6, 7:6 (1), 11:13 על הצמד מלו וסוארש הברזילאים. שחר פאר הפסידה גם בטורניר זוגות הנשים

יום חמישי 16 יוני 2011

החיבור של אנדי רם ויוני ארליך שוב מצדיק את עצמו: צמד הטניסאים הבכירים של ישראל העפילו היום (חמישי)  לגמר ראשון בעונת 2011 לאחר שגבר בשלב חצי הגמר 3:6, 7:6 (7), 11:13 על צמד הברזילאים מלו וסוארש והעפילו לשלב הגמר בטורניר איסטבורן(סך פרסים 614 אלף דולר).

אנדיוני נהנו מעלייה לשלב חצי הגמר לאחר שבשלב רבע הגמר פרש צונגה הצרפתי. ביום שישי ייקבעו צמד המתחרים של הישראלים בגמר באיסטרובן.

כמו כן שחר פאר המשיכה להנחיל אכזבות, כאשר סיימה את דרכה בטורניר הזוגות הנשים בשלב רבע הגמר, לאחר שהפסידה עם שותפתה הזמבית בלאק 7:6, 6:0 לליסה ריימונד והובר האמריקאיות. השלב הבא של פאר הדרך לווימבלדון והיא מגיעה אליו לאחר הפסדים רבים ובעיקר אכזבות.

אנדיוני בחצי הגמר בחינם

אנדי רם ויוני ארליך רשמו הבוקר את ההשיג הטוב ביותר עד כה בשנת 2011 וזה למרות שהם כלל לא שיחקו עבור ההישג.

רם וארליך העפילו לחצי גמר טורנרי איסטבורן היוקרתי, הטורניר האחרון לפני טורניר ווימבלדון.

 אנדיוני נהנו מפרישתו של הצרפתי ג'ו ווילפריד צונגה שסובל מתשישות, ולכן הוא ושותפו ג'וליאן בנטו כלל לא יתייצבו למשחק רבע הגמר מולם.

כתוצאה מכך עלו רם וארליך למשחק חצי הגמר, והישראלים יפגשו את הברזילאים ברונו סוארס ומרסלו מלו. זהו חצי הגמר השני של רם וארליך השנה אחרי שהעפילו לחצי הגמר בבלגראד.
 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק