הכדורגלן החשוד שוחרר ממעצר בית

לאחר חמישה ימים בהם בילה הכדורגלן החשוד בתקיפה, ישב במעצר בית, שוחרר השחקן, שאמר: "למדתי לקח מהאירוע. הכל היה בהסכמה"

יום שני 20 יוני 2011
מערכת TELESPORT

שבוע לא פשוט עבר על כדורגלן בכיר בליגת העל, לאחר ששמו ננקב בסיטואציה של תקיפה מינית. הכדורגלן ישב במעצר בית כחמישה ימים ולאחר מכן נראה כי נמצא דובר אמת ולא יוגש כנגדו כתב אישום.

הכדורגלן שהיה המום בכל מהלך השבוע אמר: "עושים לי עוול גדול. הכל היה בהסכמה, אני יודע שהתנהגתי בסדר. למדתי לקח מהמקרה, זה לא יחזור על עצמו". 

כזכור, ישנו צו פירסום על שמו של השחקן עד ה-22 ביוני. השחקן עבר תקופה לא פשוטה ומקווה לחזור לעצמו כבר בפתיחת העונה החדשה.

כדורגלן בכיר נעצר בחשד לתקיפה

 שחקני ליגת העל בכדורגל נמצאים בפגרה. אולם, הפרשות מסביב לכדורגל הישראלי לא מפסיקות. כדורגלן בכיר מליגת העל נעצר היום (ב') בחשד לתקיפה מינית של צעירה.

השחקן נמצא במעצר בית, אך המשטרה ממשיכה לחקור את הפרשה. אתמול זומן השחקן לחקירה שבה הוא תושאל לגבי יחסיו עם הצעירה, שעל פי עדותה הוא ביצע בה מעשים מגונים.

"הדעות בין הצדדים חלוקות. הצעירה טוענת שהדבר נעשה בכפיה ושהיא נאנסה, בעוד שהשחקן טוען שזה נעשה בהסכמה", כך מסרו ממשטרת ישראל היום בנוגע לפרשה.

השחקן מצידו מכחיש בכל תוקף את הפרשה וטוען שהיחסים היו בהסכמה. כרגע, לא ברור אם השחקן יוכל לצאת למחנה האימונים של קבוצתו כחלק מההכנות לעונה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק