הנבחרת נחתה: האימונים החלו

נבחרת הנשים של ישראל נחתה בפולין לקראת אליפות אירופה והחלה להתאמן לקראת המשחק הראשון מול נבחרת צ'כיה ביום שבת הקרובה. אלי רבי: "אנחנו נלמד את היריבות כמו שצריך"

יום חמישי 16 יוני 2011
שלמה חסיד

לאחר לילה ללא שינה ומסע שכלל טיסות ונסיעה באוטובוס במשך למעלה מחמש שעות, הגיעה  נבחרת הנשים לבית המלון בפולין שם תשהה במהלך אליפות אירופה בכדורסל נשים לקראת הפתיחה של משחקי התחרות ביום שבת הקרובה.

הערב (חמישי) קיימה הנבחרת אימון קל באולם האימונים שהוקצע לטובת האליפות. אימון הערב הראשון של נבחרת הנשים היה בעיקרו אימון קל שהחל במשחקי כדור, שחרורים וכן מספר תרגילי הגנה והתקפה שהעביר הצוות המקצועי, אלי רבי ועוזריו טל נתן ונימרוד מיטל.

נראה שמחה יתרה בקרב הבנות, שמתחילות להרגיש את הדבר האמיתי מתחיל. האימון התנהל באווירה חיובית ובלא מעט חיוכים מכל הצוות המקצועי. 

אלי רבי: תרגלנו אלמנטים טקטיים. דורי: האווירה כאן מצויינת

מאמן נבחרת הנשים, אלי רבי אמר עם הגעתה של הנבחרת :  "האימון הערב כלל תרגול אלמנטים טקטיים, קליעות ובעיקר שחרור לאחר המסע הארוך שהחל הלילה והסתיים רק כשעתיים לפני האימון. מחר נתחיל למעשה בהכנות באופן יותר ספציפי. 

רבי הוסיף ואמר: "הנבחרת יחד עם הצוות המקצועי יקיים פעילות מקצועית וניתוח וידאו של היריבה הראשונה באליפות-נבחרת צ'כיה. מחר בערב מתוכנן אימון מסכם לקראת המשחק הראשון שלנו באליפות ".

שחקנית נבחרת ישראל- מירב דורי אמרה: "האווירה בנבחרת טובה, אנחנו אופטימיות ובעיקר דרוכות לקראת ההתמודדות הראשונה מחרתיים מול צ'כיה. כולנו רוצות, מאמינות בעצמנו ומקוות כי נוכל להשיג באליפות הנוכחית ניצחון ראשון שיעזור לנו להשיג את המטרה העומדת בפנינו ".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק