שחטאר דחתה הצעת ארסנל

התותחנים פנו לקבוצה האוקראינית בנסיון לרכוש את שחקנה הברזילאי דגלאס קוסטה, תמורת דנילסון ובתוספת תשלום, אך שחטאר דחתה את ההצעה ודורשת תשלום כספי בלבד

יום שישי 17 יוני 2011
מערכת TELESPORT
כלי התקשורת באנגליה מדווחים היום (שישי) כי ארסנל פנתה לשחטאר דונייצק עם הצעה לרכוש את שחקנה הברזילאי דגלאס קוסטה, ותמורתו הציעה את שירותיו של ברזילאי אחר- דנילסון, בתוספת תשלום כספי.

הקבוצה האוקראינית, כך לפי הדיווחים, דחתה את הצעתם של התותחנים, כשהיא דורשת תשלום כספי בלבד. סוכנו של קוסטה אמר היום: "ההצעה נדחתה, מכיוון ששחטאר אינה מעוניינת בדנילסון".

קוסטה הצטרף לשורותיה של שחטיור בינואר 2010 כשעבר אליה מגרמיו הברזילאית. סגנון המשחק שלו והרקע שלו נוטים לגרום להשוואתו לכוכבה לשעבר של ברצלונה, רונאלדיניו.

קבוצתו של ארסן ונגר אינה קבוצת הפרמייר-ליג היחידה אשר מחזרת אחרי הקשר המוכשר בן ה-20, כמוה גם מנצ'סטר יונייטד, שהתעניינה בו גם לפני שנחת באוקראינה, אך טרם הגישה הצעה כספית עבורו.

הברזילאי רשם 40 הופעות במדי שחטאר במהלך 18 החודשים בהם שיחק בקבוצה, כבש במהלכן 10 שערים והיה חלק בלתי נפרד מהצלחתה של הקבוצה לזכות באליפות פעמיים ברציפות מאז הגיע למועדון.
 

צילום: GETTYIMAGS.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק