אליפות אירופה בבאולינג יצאה לדרך

האליפות שמתקיימת בחיפה יצאה אתמול לדרך. יו"ר איגוד הבאולינג אריה פישר: "הבעיה היא שבישראל מה שלא כדורגל ולא כדורסל לא נחשב".

יום ראשון 19 יוני 2011
שלמה חסיד
 מי מכם ידע שאתמול החלה בישראל אליפות אירופה,אליפות אמיתית לכל דבר ועניין,עם 400 ספורטאים,100 מלווים,20 מדינות,טקס פתיחה ומצעד משלחות, פודיום מדליות ואווירה של ספורט אמיתי.

אז אתמול יצאה לדרך אליפות אירופה לסניורים בבאולינג,אירוע שבהתאחדות הישראלית עובדים עליו חצי שנה בנוסף לחצי שנה אותה השקיעה בלשכנע את אנשי ההתאחדות האירופית לאפשר להם לארח את האליפות בישראל.

 "הבעיה שבישראל מה שלא כדורגל וכדורסל לא נחשב מסביר אריה פישר יו "ר ההתאחדות שעובד בשבועיים האחרונים 18 שעות ביממה כדי שהאורחים שלו מכל רחבי אירופה יהיו מרוצים".

האליפות מתקיימת בחיפה שפרשה עלייה את חסותה,המשחקים עצמם מתקיימים בשני אולמות באולינג חוצות המפרץ בחיפה ובאולינג נשר. השחקנים חולקו לשלוש קטגוריות גיל שונות 50-57 58-63 ו-63 פלוס. בכל קטגוריה יתקיימו תחרויות יחידים זוגות ושלישיות ולבסוף מאסטרס בין ששת המובילים בכל קטגוריה סה "כ  יחולקו לא פחות מ-156 מדליות כאשר לראשונה בתולדות התחרות יוענקו מדליות גם למסיימים במקום הרביעי והחמישי.  

פישר: "עיריית חיפה הושיטה לנו יד ואנחנו מאד שמחים על כך,אלמלא התמיכה של יונה יהב ראש העירייה ואנשיו הנהדרים בראשות מנהל הרשות לספורט שמואל זגגי וחבר המועצה ירון חנן לא היינו מצליחים להביא את האליפות לישראל.לא פשוט מבחינה לוגיסטית לארגן אליפות אירופה כי צריך להבין שכולנו עובדים בהתנדבות ושאני אומר כולנו זה לא באמת הרבה אנשים כך שהמעמסה גדולה אבל זה שווה כל רגע,הקדמנו שמונה מדינות שרצו לארח את האליפות,לשמחתי בחרו בנו ואנחנו צריכים להצדיק את הבחירה "

לישראל מתברר נבחרת לגמרי לא רעה,יש שיאמרו אפילו טובה:לא סתם בחרו בנו מסביר פישר  "יש לנו הישגים רבים באליפויות הקודמות ותמיד הגענו במשלחות גדולות,כל ספורטאי מממן כאן את עצמו,הוא עושה את זה מאהבה ותחרותיות.אני מזמין את הציבור להגיע השבוע וליהנות מחוויה אחרת. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק