ורמוט ושכטר המריאו לגרמניה

למרות שאלי טביב עדיין לא חתם על טופס השחרור של איתי שכטר, החלוץ המריא היום לגרמניה יחד עם גילי ורמוט כדי להצטרף לפתיחת האימונים של קייזרסלאוטרן. שכטר: "הפועל קיבלה עליי הרבה כסף. מודה למוני הראל"

יום ראשון 19 יוני 2011
שלמה חסיד
 איתיר שכטר וגילי ורמוט, צמד כוכבי הפועל ת"א בעונה החולפת המריאו היום (א') לגרמניה כדי להצטרף לאימוני קייזרסלאוטרן, הקבוצה מהבונדסליגה שבה הם סגרו לעונה הקרובה.

השניים המריאו למרות שאלי טביב עדיין לא חתם על טופס השחרור של איתי שכטר והסכסוך בין השניים יילך כנראה לבוררות מאחר וטביב לא מתכוון לוותר על החלוץ. טביב, ממשיך לטעון ששכטר ישחק בהפועל ת"א גם בעונה הבאה.

בקייזרסלאוטרן מתכוונים לשלב את שני הישראלים באימוני הקבוצה, למרות שההעברה עדיין טרם נסגרה סופית בשל הסירוב של טביב לשחררם. שכטר, נשמע מריר מאוד בשדה התעופה לפני יציאתו לגרמניה.

עם המראתו אמר שכטר: "הפועל תקבל עליי הרבה מאוד כסף. אני לא מבין מדוע המו"מ צריך להימשך כל כך הרבה זמן. אני רוצה להודות למוני הראל שעשה הכול ואני מאמין שגם אלי ייכנס לעניינים ויעזור לי להשתחרר".

גילי ורמוט אמר: "סוחבים את העניין הזה הרבה יותר ממה שצריך אבל העניין שלי סגור פחות או יותר. אנחנו יוצאים בתחושה קצת חמוצה אבל היתה לשנינו תקופה נפלאה בהפועל ת"א".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק