בויאן שראנוב מצטרף לחיפה

השוער הסרבי נחת אחר הצהריים בישראל ולאחר שיעבור את הבדיקות הרפואיות יצטרף רשמית לאלופה. מכבי חיפה עושה את מירב המאמצים לצרף עוד ב-48 השעות הקרובות את הבלם יוריצה בוליאט

יום ראשון 19 יוני 2011
מערכת TELESPORT
בויאן שראנוב, השוער הסרבי שסיכם עוד בשבוע שעבר במכבי חיפה, הגיע אחר הצהריים (ראשון) לישראל והוא צפוי להצטרף רשמית לאלופת המדינה בתוך 24 שעות.

חוזהו של השוער בן ה-24 כבר סוכם מול המועדון, ולאחר שיעבור את הבדיקות הרפואיות הוא יחתום רשמית ל-4 השנים הקרובות. את אימון הבכורה שלו הוא צפוי לעשות כבר מחר.

שראנוב הוא כאמור לא יהיה השחקן הזר היחיד שיצטרף לקבוצה, כשבמכבי חיפה עושים את מירב המאמצים לצרף תוך 48 שעות גם את הבלם הקרואטי, יוריצה בוליאט. למעשה, הבלם נמצא על סף סיכום ונותרו מספר פרטים קטנים שלא אמורים למנוע את השלמת העסקה.

עוד במהלך השבוע יגיע לישראל המגן פיטר מסיללה, שנכון לרגע זה ימשיך בקבוצה עונה נוספת, אך כל הצעה שתגיע לרכישת המגן עשויה לשנות את המתוכנן. מסיללה כבר הצהיר שברצונו להתקדם אך סוכניו עדיין לא רשמו התקדמות משמעותית בניסיון למצוא לדרום אפריקני מועדון באירופה. גם ולאדימיר דבאלשווילי יגיע בימים הקרובים, כשעתידו במועדון מוטל בספק, אולם סיכויו להמשיך גבוהים יותר. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק