ביתר ירושלים פתחה את העונה

כ-200 אוהדים הגיעו לבית וגן ופוצצו את אימון הבכורה מיד עם תחילתו. עידן טל לא הגיע. איציק קורנפיין שוחח עם השחקנים באסיפה הקבוצתית: "אנחנו נדאג לכל הדברים מחוץ למגרש"

יום ראשון 19 יוני 2011
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים החלה הערב את האימונים לקראת תחילתה של עונת 2011/2012. המאמן רוני לוי עזב בשבוע שעבר במפתיע לסטיאווה בוקרשט הרומנית, ולאחר שהאימונים נדחו במספר ימים התייצבו הערב שחקני הקבוצה בבית וגן ביחד עם המאמן, מי שהיה העוזר בעונה שעברה, דוד אמסלם.

מי שנעדר מהאימון כפי שאמר שיעשה הוא הקשר עידן טל, שהמו"מ איתו נקלע למבוי סתום ונכון לרגע זה הקשר אינו צפוי להמשיך בקבוצה, בייחוד לאור שלא הגיע לפתיחת האימונים. מי שהגיעו למרות שאינם מחזיקים בחוזה הם תומר בן יוסף, משה בן לולו וגל לוי.

הנהלת בית"ר ירושלים עדיין מחפשת אחר פתרונות בכל הנוגע לצד הכספי, כיוון שהבעלים ארקדי גאידמק לא העביר עד כה את סכום הכסף הדרוש על מנת למחוק את ההפסדים מהעונה שעברה ולא הפקיד את ערבויות הקבוצה בבקרה התקציבית. למעשה, בית"ר ירושלים כלל לא יכולה נכון לרגע זה להחתים שחקנים.

השחקנים התכנסו לאסיפה ראשונה לעונה זו, והיו"ר איציק קורנפיין שוחח איתם ואמר: "אני רוצה לאחל לכולם בהצלחה. אנחנו נדאג בשבילכם לכל הדברים מחוך למגרש, אבל אתם צריכים לתת 100 אחוז ולעשות את העבודה. עבודה קשה בסוף משתלמת".

מי שעוד שוחח עם השחקנים הוא כמובן המאמן, דוד אמסלם שהוסיף לדברי היו"ר: "בית"ר ירושלים לא יכולה להיות קבוצה בינונית ואני לא רוצה שנהיה כאלה. אני דורש מכם לשאוף למצוינות".

כ-200 אוהדים הגיעו לאימון הפתיחה ומספר דקות לאחר תחילתו פרצו אל כר הדשא והפסיקו את האימון. האוהדים אף שרפו צעיפים של קבוצות הצמרת, מכבי חיפה והפועל תל אביב.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק