אריק בנאדו נאלץ לפרוש מיידית

שיאן האליפויות בכדורגל הישראלי נאלץ להודיע על פרישה מיידית מכדורגל: "יום קשה מאוד בשבילי". אחרי 18 שנים בנאדו פורש עם 9 אליפויות, 5 גביעים וכן עם תואר שיאן ההופעות בנבחרת ישראל (94)

יום ראשון 19 יוני 2011
מערכת TELESPORT

רק לפני כשבועיים ימים הודיע בלם מכבי חיפה, אריק בנאדו שהוא מחכה עם הפרישה ממשחק פעיל עד תום הקמפיין האירופי. אבל הבלם בן ה-37 ייצטרך לשנות מעט את התכניות, לאחר שבדיקת אקו לב שעבר הבוקר קבעה סופית כי עליו לפרוש ממשחק פעיל במיידי.

כזכור, בשבוע האחרון ערך בנאדו מספר בדיקות רפואיות לקראת פתיחתה של העונה, בהן התגלו מספר אי סדרים בתקינות הלב. לאחר הבדיקה המכרעת שעבר הבוקר ציוו הרופאים על בנאדו לפרוש עוד היום.

בנאדו, שרק בחודש שעבר הניף את צלחת האליפות בצוותא עם יניב קטן, חזר למכבי חיפה בקיץ שעבר חרף התנגדות האוהדים לאחר ששיחק בבית"ר ירושלים ב-4 העונות שלפני כן. אריק בנאדו החל את הקריירה במכבי חיפה, בה שיחק לכל אורך הקריירה פרט ל-2 קדנציות בבית"ר ירושלים, בין השנים 1994-1996 ולאחר מכן בתקופץ ארקדי גאידמק, בין 2006 ל-2010.

לאורך הקריירה שלו השיג בנאדו שלל תארים- 9 אליפויות המדינה (שיאן הזכיות ביחד עם אלון חרזי), 5 גביעים וכן 4 זכיות בגביע הטוטו. עם בית"ר ירושלים אף הוסיף זכייה בדאבל. בנוסף, אריק בנאדו הוא שיאן ההופעות במדי נבחרת ישראל (94), בה ערך את הופעת הפרידה בשנת 2007.

ממכבי חיפה נמסר: "המועדון מודה לאריק בנאדו על תרומתו הנכבדת למועדון במשך השנים, ובמיוחד על תרומתו לאליפות האחרונה של הקבוצה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק