אבוקסיס העביר אימון בכורה

גם בני יהודה פתחה היום רשמית את עונת המשחקים 2011/2012. יוסי אבוקסיס העביר לראשונה אימון בתור מאמן ראשי: "חובת ההוכחה עליי". לירוי צעירי שחתם במכלן הגיע להיפרד

יום ראשון 19 יוני 2011
מערכת TELESPORT
בני יהודה פתחה הערב רשמית את ההכנות לקראת עונת המשחקים הבאה עם אימון הבכורה בהדרכתו של המאמן הטרי, יוסי אבוקסיס.  אמנם אבוקסיס העביר אימונים בתור מאמן הפועל ת"א לאחר אירוע הלב של אלי גוטמן, אולם זהו היה אימונו הראשון בקריירה אותו הוא מעביר כמאמן ראשי.

עוד לפני הכניסה למעגל המשחקים בזירה המקומית, בני יהודה תחל את העונה רשמית בעוד כשלושה שבועות, ב-14.7 במסגרת מוקדמות הליגה האירופית. בני יהודה, כמו מכבי ת"א, תצטרף בסיבוב המוקדמות השני וכבר מחר (14:00) היא תיכנס להגרלת המשחקים.

בני יהודה ומכבי ת"א מדורגות בסיבוב המוקדמות השני, כך שהשתיים צפויות לקבל הגרלה נוחה במיוחד. ההגרלה נערכת במשרדי אופ"א בעיר ניון, שוויץ.

מי שהגיע הערב לשכונת התקווה לאימון הבכורה של המועדון הוא לירוי צעירי, שחתם בשבוע שעבר בקבוצת מכלן הבלגית באמצעות סוכנו, אבי נמני. בנוסף, הגיעו לאימון כ-100 אוהדים שהעניקו ליוסי אבוקסיס זר פרחים.

המאמן הטרי והנרגש אמר: "זה מאוד מחמיא לי לאמן את בני יהודה ועכשיו חובת ההוכחה היא עליי. מגיע כל הכבוד לדמאיו שהצליח להשאיר את מרבית הסגל הקיים. אני מקווה שגם איינוגבה יישאר איתנו".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק