בית הלחמי: השגנו ניצחון חשוב

מאמן עירוני נהריה שניצחה 96:109 את הפועל ירושלים עדיין לא מדבר על הפיינל-פור. שמיר: התפקיד שלי לחבר את הקבוצה. מכבי הביסה את הגליל, ספאחיה: קשה לשחק כאן

יום שני 07 מאי 2007
אורן קורנפלד

הפועל ירושלים ממשיכה לא להרשים מאז התבוסה שחטפה ממכבי ת"א. הערב הפסידה הקבוצה מהבירה לנהריה 109:96, אחרי שהציגה הגנה רעה פעם נוספת.

בכל זאת, יש מי שלא מודאג יותר מידי. מדובר במאמן ירושלים, דן שמיר שאמר בסיום: "אני לא מרוצה, נהריה רצו מאוד את המשחק הזה. זה נראה ככה, כל הכבוד להם על איך שהם שיחקו. רציתי לנצח את המשחק אך אי אפשר לנצח כשההגנה מקבלת כ"כ הרבה נקודות. אנחנו מתמודדים עם התקופה כפי שאנחנו צריכים. ߙש דברים טובים ויש דברים פחות טובים. התפקיד שלי זה לחבר את הדברים לאיך שהיינו לפני מכבי. יש לנו עוד משחקים לנצח ולשחק, והדבר הבא שנעשה זה את הפיינל פור".

שמיר הוסיף: "במחצית הראשונה לא ראיתי אדישות, ולכן זה לא מה שמסביר את ההגנה. היום וגםȠנגד בני השרון זה לא היה, ועדיין יש דברים שצריך לטפל בהם ולעשות אותם יותר טוב. אני אעשה הכל כדי שזה ייראה יותר טוב".

אריאל בית הלחמי, מאמן עירוני נהריה התחבק עם שחקניו בסיום המשחק, ואמר: "עדיין אי אפשר לנשום לרווחה, יש מספיק משחקים עד שנגיע לפיינל פור. שיחקנו היום טוב, מגיע מחמאות לירושלים שמשחקת גם כן טוב. הניצחון הזה היה חשוב לנו מאוד. השחקנים היום התרוממו ועשו ניצחון יפה. עוד שבועיים אנחנו פוגשים את בני השרון שמקשים עלינו השנה, ושם נצטרך להוכיח את עצמנו. אני מבטיח שנבואȠלתת את הכל במשחק הבא".

ספאחיה: אני מרוצה

מכבי ת"א ממשיכה ביכולת הטובה שלה ממשחקי הליגה האחרונים. את הסיבה אפשר בוודאי לשייך לעובדה שפרק אירופה תם השנה בשלב מוקדם יחסית, מה שמאפשר לשחקנים להתרכז בזירה המӧומית.

הצהובים דרסו את גליל עליון של עודד קטש 100:114. קטש אמר בסיום: "באנו מוכנים, אבל שמנו את הדגש על ביינום. מכבי היו עם יותר מידי כלים התקפיים, הם קלעו באחוזים מצויינים מהשלוש. לפחות החלטנו שאם מכבי רוצים לנצח הם צריכәם לשחק כדורסל טוב, וזה מה שהם עשו. נתנו מלחמה לא רעה. הקרב על המקום הרביעי עוד יימשך. אם אנחנו רוצים להגיע לפיינל פור, צריך לעשות נצחונות. יש לנו משחקים קשים עד סיום העונה. הקבוצה מסוגלת לשחק כדורסל טוב וחיובי, ואני מאמין שאפשר לעשות את זה".

ļstrong>נבן סאפחיה, מאמן מכבי ת"א: "מבחינה הגנתית, אני לא רוצה להאשים את השופט אבל זה לא קל לשחק כאן. חלק מהשחקנים לא שיחקו היום, יותם לא היה בהרבה דקות. אי אפשר לצאת מכאן עם סקור יותר נמוך. לגליל יש תוצאות טובות, ובסך הכל אני מרוצה"̻.

יניב גרין: "היה משחק טוב מאוד של כל הקבוצה. אנחנו נמצאים בקו עלייה בזמן האחרון. זה כבר ניצחון חמישי ברציפות. העונה הולך לנו קצת יותר קשה, אבל אנחנו נראים טוב. היה מדגדג לראות את הפיינל פור מהבית, אבל בשביל זה יש את העונה הבӐה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק