בני יהודה מול יוליה, מכבי מול לנקורן

הגרלת הליגה האירופית. יוסי אבוקסיס וחניכיו יפתחו את המסע האירופי עם משחק חוץ מול סנטה יוליה מאנדורה. מכבי ת"א תצא לאזרבייג'אן ותפגוש את חזאר לנקורן. אלופות: מכבי חיפה הוגרלה מול בוראץ' אלופת בוסניה

יום שני 20 יוני 2011
שלמה חסיד

 הפגרה בליגת העל רק החלה, אבל היום  בשוויץ  נערכה הגרלת הסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות בהשתתפותה של מכבי חיפה, ומאורחר יותר נערכה גם הגרלת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית, בהשתתפותן של מכבי ת"א ובני יהודה. 

בהגרלה המוקדמות שנערכה למוקדמות ליגת האלופות נקבע כי האלופה הישראלית תפגוש בסיבוב הראשון את בוראץ' אלופת בוסניה.

בוראץ' הבוסנית זכתה בעונה שעברה באליפות לאחר שסיימה את העונה לפני סראייבו. הקבוצה משופעת בשחקנים בוסנים מחוזקים במספר מועט של שחקים סרבים ושחקנים ממונטנגרו. היא סיימה את הליגה במאזן של 19 ניצחונות, 7 תוצאות תיקו ו-4 הפסדים.

האלופה הישראלית הייתה מדורגת בהגרלה ולכן לא הייתה צפויה להיתקל בקשיים בדרך לסיבוב השלישי. המשחק הראשון ייערך ב-12 או ב-13 ביולי בישראל והגומלין שבוע לאחר מכן. חיפה תצטרך לעבור עוד שני שלבים מלבד שלב המוקדמות השני כדי להגיע לבתים, כאשר בכל אחד מהשלבים היא תהיה מדורגת.

בני יהודה מול סנטה יוליה, מכבי מול לנקורן

מאוחר יותר בהמשך היום נערכה גם הגרלת הסיבוב המוקדמות השני בליגה האירופית, בהשתתפותן של מכבי ת"א ובני יהודה הישראליות, שיכולות להיות די מרוצות עם הגרלות נוחות.

מי שקיבלה את ההגרלה הנוחה יותר היא בני יהודה של יוסי אבוקסיס, שתפתח את המסע האירופי שלה עם משחק חוץ די נוח מול סנטה יוליה, הקבוצה הקטנה מארמניה. בני יהודה אמורה לדלג די בקלות על הארמנים.

מכבי ת"א, עם כל הציפיות והסגל הנוצץ, תפתח את הופעותיה באירופה עם משחק מעט קשה יותר, בחוץ מול חזאר לנקורן מארמניה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק