עמאשה חתם, ימפולסקי סיכם

נשיא הירוקים יעקב שחר הגיע לסיכום עם הבעלים של ק. שמונה איזי שירצקי על העברת החלוץ למכבי חיפה בתמורה לחצי מיליון דולר. עמאשה יהיה החיזוק הישראלי הראשון של חיפה וייכנס לנעליו של תומר חמד. ימפולסקי סיכם

יום שני 20 יוני 2011
אסף בילגורי

  בתום משא ומתן מרתוני הוסכם היום כי וויאם עמאשה עוזב את קריית שמונה ומצטרף למכבי חיפה, במטרה לחזק את החלק ההתקפי של האלופה לקראת משחקי מוקדמות ליגת האלופות.

 נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, האיץ בסוף השבוע את המשא ומתן מול הבעלים של קריית שמונה איזי שירצקי והוסכם ביניהם כי החלוץ יגיע לחיפה בתמורה לחצי מיליון דולר, כאשר קריית שמונה תהנה מ-20 אחוז מדמי המכירה שלו לחו"ל.

עמאשה אמר היום: "אני יותר ממאושר להצטרף למכבי חיפה. זה המועדון שאליו שאפתי להגיע כל חיי. אני כבר לא יכול לחכות לאיימון הראשון שלי שם. אני בטוח שאתרום רבות לקבוצה העונה".

עמאשה, היה אחד ממצטייניה של ק"ש בעונה החולפת והוא כבש לזכותה 14 שערים. עמאשה מגיע לחיפה על תקן מחליפו של תומר חמד, החלוץ שהצטיין בחיפה אשתקד אך הוא סגר לפני מספר ימים בשורות מאיורקה הספרדית.

בחיפה לא מתכוונים להסתפק בצירופו של עמאשה וייתכן מאוד שגם עומר דמארי, חלוצה של מכבי פ"ת יצטרף בקרוב בכפוף למו"מ כדי להשלים את מצבת החלוצים שכוללת גם את ולאדימיר דבאשווילי ושלומי אזולאי.

מי שעוד עבר למכבי חיפה הוא דלה ימפולסקי. קשרה של מכבי נתניה ישחק בעונה הבאה אצל הירוקים, על כך סיכמו בצהריים ראשי שני המועדונים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק