אין רחמים: עוד תבוסה לישראל

אליפות אירופה: במשחק השלישי בתחרות, עוד תבוסה לאלי רבי ונבחרת ישראל 74:51 נגד בריטניה וסיום התחרות מבחינתן של ישראל. שיי דורון קלעה 15 נק'. אלי רבי: "אכזבה גדולה"

יום שני 20 יוני 2011
שלמה חסיד

אכזבה גדולה לנבחרת הנשים בכדורסל של ישראל, שהובסה שוב 74:51 נגד בריטניה ובכך סיימה את דרכה באליפות אירופה עם שלושה הפסדים משלושה משחקים.

סיום עגום לנבחרת ישראל, ששוב רשמו הפסד וזהו הפסד 9 במספר ברציפות כולל 6 משחקי הכנה לפני התחרות. 15 נקודות של שיי דורון לא הספיקו פלוס 11 נק' של לירון כהן. אצל הבריטיות הצטיינה לידהאם עם 18 נק' פלוס 16 נק' של סטפורד. באטלר עם 14 נק' פלוס 8 ריב' ופייג' עם 11 נק' ו-9 ריב' היו גדולות על הישראליות.

הרבע הראשון עוד היה שקול כאשר התוצאה הייתה 11:13 לבריטיות. ברבע השני ההפרש כבר תפח לדו ספרתי והיתרון גדל ל-23:37. הרבע השלישי הבריטיות כבר קלעו מעל ומעבר כאשר הישראליות קולעות רק 14 נק' בלבד - 37:54. הרבע האחרון כבר היה בעיקר לפרוטוקול עם ניצחון מוחץ לבריטיות - 51:74 בסיום. 

אלי רבי: "אי אפשר לספר סיפורים". שי דורון: "חבל מאוד"

מאמן נבחרת הנשים, אלי רבי אמר לאחר ההדחה מאליפות אירופה: "כל הבנות הביאו כ-200 אחוזים למשחק, אבל זה לא הספיק מול הבריטיות. קשה היה לבוא לידי ביטוי מולם. הבאנו את המקסימום. ציפינו להרבה יותר מעצמנו. לא שיחקנו טוב, אי אפשר לספר סיפורים. רציתי לנצח, האמנתי בזה. אני עצוב, אבל צריך להמשיך הלאה. אני מסיר את הכובע בפני הבנות. כיוונו יותר מדי גבוה וקיבלנו בראש".

לירון כהן, שחקנית הנבחרת הוסיפה: "אני עצובה שזאת התוצאה. זאת האליפות הכי עצובה שלי עם הנבחרת. רצינו להצליח וזה לא הלך. הכל הלך הפוך מבחינתנו".

שי דורון שהצטיינה אמרה: "כל אחת עשתה מה שהיא יכולה, אבל זה לא היה מספיק. אנחנו לא צריכות להיראות ככה. חבל מאוד". 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק