בוקולי: לא מדברים על אליפות

קשרה הברזילאי של מכבי חיפה לא חיפש תרוצים והודה על היכולת הלא טובה, שהפגינה קבוצתו בתיקו 1:1 מול כפ"ס בחוץ. רוני לוי: אנחנו מגמגמים בליגה ובאירופה מצליחים. אוחנה: אני מעט מאוכזב מהתוצאה

יום שני 26 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

 הערב (שני) לא השכילה מכבי חיפה להמשיך את המומנטום מאירופה וחזרה בתיקו 1:1 עם הפועל כפר סבא,במשחק חלש שלא הניב ניצחון.

גוסטבו בוקולי, עדיין שידר אופטימיות לאחר המשחק ואמר: "מכבי חיפה שיחקה היום קבוצתי וזה לא פחות חשוב. אנחנו עדיין לא בכושר הכי טוב, אבל היה חשוב להיות ביחד ולשחק קבוצתי.

גם כשזכינו באליפויות, אנחנו לא חשבנו על זה במהלך העונה, אלא שיחקנו משחק משחק מחזור מחזור. גם עכשיו אין לנו מה לאבד תקווה, האליפות לא צריכה לעניין אותנו, אנחנו צריכים להמשיך ולשחק כדי לנצח". 

רוני לוי, מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "ידענו שכפר סבא היא קבוצה מסוכנת בהתקפה, היו חסרים לנו לא מעט שחקנים. קטן ומליקסון פצועים וגם סואן שמחלים כעת. 

לא סיכנו את כפר סבא מספיק היום ולא היינו כלל טובים. למרות שאנחנו ביכולת לא כל כך טובה בליגה, אני מודה לשחקנים על היכולת הטובה באירופה".

דקל קינן, בלם מכבי חיפה, לא חיפש תרוצים בסיום ואמר: "צריך לדעת לנצח משחקים כאלה. אי אפשר לומר שלא היה רצון, אבל היכולת שלנו היא לא משהו.

אני לא יכול לשים את הנק' מה לא הולך בליגה, שהולך באירופה. אולי המוטיבציה היא לא אותה מוטיבציה. 

אנחנו מגיעים למשחקים לא כפייבורטים והקבוצות מסתגרות וצריך גם לזכור שאין את האווירה שיש באירופה. בכל אופן זה לא תירוץ. ואנחנו צריכים להמשיך ולהלחם עד הסוף בליגה". 

אלי אוחנה
, מאמן הפועל כפר סבא, היה טיפה מאוכזב בסיום : "כן. אנחנו יוצאים מאוכזבים, הובלנו 0:1. מנענו ממכבי חיפה להוציא את הגול, חוץ מחצי מצב, הם לא הגיעו למצבים מסוכנים. 

התוצאה משקפת את היכולת של שתי הקבוצות. לנו היה חסר מהירות בהתקפה, בגלל חסרונו של יבואה.

לפחות מבחינה הגנתית הצלחנו לשמור, זו האלופה של שלוש שנים האחרונות. באופי שלי אני אוהב לשחק התקפי, ולכן גם הוספתי עוד חלוץ, אבל צריך להיות הוגנים ותיקו זו תוצאה שמשקפת את מה שהיה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק