מישל באסטוס בדרך ליובנטוס

הברזילאי של ליון צפוי להשלים בימים הקרובים את מעברו לגברת הזקנה, כך על-פי סוכנו: "אני אופטימי לגבי השלמת העסקה". השחקן כבר אמר בעבר כי ברצונו לשחק בליגה האיטלקית

יום רביעי 22 יוני 2011
מערכת TELESPORT

שחקנים בעלי רגל שמאל אימתנית כמו של מישל באסטוס הם מצרך נדיר מאוד בכדורגל העולמי, ואם הכל יסתיים כשורה נראה שהגברת הזקנה מטורינו בדרך להשלים את אחת העסקאות היותר גדולות של חלון ההעברות הקיץ.

סוכנו של הברזילאי שמשחק בליון סיפר היום לכלי התקשורת באיטליה כי ישנו מו"מ מתקדם להעברת השחקן הברזילאי מליון ליובנטוס: "אני יכול לאשר שהקבוצות אכן במו"מ להעברתו. אני אופטימי לגבי השלמת העסקה ומקווה שיהיו התפתחויות לכאן או לכאן עד סוף השבוע".

המגן\קשר בן ה-27 כבר סיפר בעבר על רצונו העז להתקדם מהליגה הצרפתית, והוסיף כי הליגה האיטלקית בהחלט מתאימה עבורו. באסטוס הצטרף לליון לפני שנתיים וחתם על חוזה שמסתיים ביוני 2013, כך שעל-פי הדיווחים סכום העסקה מוערך בכ-15 מיליון יורו. 

אוהדי הפועל ת"א בוודאי יכולים לזכור את השער המרהיב שכבש מישל באסטוס בבלומפילד במסגרת ליגת האלופות, בחודש ספטמבר בשנה שעברה. באותו משחק באסטוס כבש גם את השער הראשון (3:1 לליון) מנקודת הפנדל.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק