לוין: אין סיבה למסיבה

בהפועל היו מרוצים בסיום הניצחון 0:1 באורווה על מכבי פ"ת שהשלים סיבוב מוצלח במקום השני, אבל נשארו עם הרגליים על הקרקע. לוין: לא מרוצה מהיכולת שלנו. לוזון: סיבוב רע מאוד עבורנו

יום שני 26 פברואר 2007
מערכת TELESPORT
בהפועל היו מרוצים בסיום הניצחון 0:1 ב"אורווה" על מכבי פתח תקווה שהשכיח את התבוסה באייברוקס מול ריינג'רס ביום חמישי האחרון (0:4) והשלים סיבוב מוצלח עבור האדומים.

ניר לוין: "אין סיבה גדולה למסיבה. לא שיחקנו היום מספיק טוב אבל יש לנו נסיבות מקלות, כיוון שיש השפעה למשחק בגלאזגו וגם לא הגענו עם הרכב מלא.

זה היה משחק חוץ קשה והיה לנו חשוב לנצח כדי להרחיק את מכבי פתח תקווה מאיתנו. אני לא מרוצה מהיכולת שלנו. הליגה צפופה וצמודה וכרגע המטרה היא לצבור נקודות בתקווה שהיכולת תשתפר בהמשך.

בשבת יש לנו משחק קשה נוסף ב"קופסא" מול נתניה ואני מקווה שנראה ונשחק טוב יותר".

גיא לוזון: "אני חושב שרמת המשחק שלנו לא הייתה מספיק טובה היום, למרות שגם הפועל לא הגיעו ליותר מדי מצבים.

הבעיה העיקרית שלנו היא שאנחנו לא כובשים וכשלא מבקיעים אי אפשר לנצח. הסיבוב השני הוא סיבוב רע מאוד עבורנו ונצטרך לחזור לעצמנו בסיבוב השלישי.

לוזון התייחס גם ליכולת של הזרים שלו הערב ואמר: "דיאלו נתן משחק טוב היום. סבסטיאן קצת פחות, אבל חשוב שהקבוצה תהיה טובה וזה לא קרה היום".

איביזיטו אוגבונה
, שנבחר לשחקן המצטיין אמר: "מה שאנחנו בדרך כלל צריכים לעשות הוא לעשות את המעבר מאירופה אל הליגה. כעת לאחר המשחק הלא טוב שלנו בסקולטנד נצטרך להתרכז בליגה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק