רוסיה מחפשת נקמה בבלארוס

המלצת יורובאסקט נשים ל-WINNER: אחרי שהביסה אותה ב-17 הפרש והעיפה אותה מאליפות העולם האחרונה, בלארוס תנסה שוב לנצח את האחות הגדולה מרוסיה ולשפר את סיכוייה באליפות

יום חמישי 23 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 "נקמה" זה מה שמחפשים במחנה של נבחרת רוסיה, שתפגוש הערב את בלארוס במסגרת השלב השני של טורניר היורובאסקט לנשים בכדורסל, טורניר ממנו ישראל הודחה כזכור כבר בשלב הראשון. בפעם הקודמת שהשתיים נפגשו, בלארוס העיפה את רוסיה מאליפות העולם בשנה שעברה כשהביסה אותה 53:70.

המשחק הערב הוא אומנם לא רבע ולא חצי גמר האליפות, אך יש לו חשיבות קריטית לשתי הנבחרות. אחרי ההפסד לצ'כיה בבית המוקדם, בלארוס תנסה להימנע מהפסד שני ברציפות בעוד שאם רוסיה תפסיד זה יהיה הפסד שני מתוך ארבעה משחקים מול נבחרות שמתמודדות עימה על המקום באולימפיאדה.

מאץ' אפים: המאץ' אפ הקריטי שצפוי להכריע את המשחק הזה לטובת אחד הצדדים הוא המאץ' אפ בצבע בין שתיים מהסנטריות הטובות באליפות. מאריה סטפנובה הרוסיה, שמובילה את נבחרתה עם 12.7 נקודות למשחק ומעבר השני ילנסה לוצ'אנקה הבלארוסית המצויינת שתיתן לסטפאנובה פייט ראוי.

המפתח עבור הרוסיות: נבחרת רוסיה נראית עד כה באליפות הזו הרבה פחות טוב מכפי שציפו ממנה משתי סיבות. תחילה, האחוזים מהעונשין. הרוסיות קולעות רק ב-55.7% מקו העונשין (הכי גרוע באליפות) והן יהיו חייבות לשפר זאת כדי להישאר צמודות מול בלארוס המצויינת. רוסיה גם רושמת לא פחות מ-20 איבודים במשחק וזה הרבה יותר מידי עבור נבחרת בקליבר שלה.

הבלארוסיות מקבלות בהימור זה פלוס נדיב של 5 נקודות למרות שלאור היכולת של שתי הנבחרות עד כה בטורניר, האחות הקטנה מבלארוס לא נופלת מרוסיה והמשחק צפוי להיות מאוד צמוד. משחק 71: בלארוס (5+) - רוסיה. ההימור: 1.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק