שמוליק ברנר חתם במ.כ הבקעה

הרכז הוותיק שכיכב בשתי העונות האחרונות בברק נתניה, עוזב את הקבוצה מהשרון וינסה לסייע לעולה החדשה בעונתה הראשונה בליגת העל: "שמח להצטרף למועדון בצמיחה"

יום חמישי 23 יוני 2011
שלמה חסיד

 מ.כ הבקעה, הקבוצה של אבי אשכנזי שעלתה העונה לליגת בעל בצורה מרשימה, ביצעה היום (ה') רכש משמעותי ראשון כשהודיעה על החתמתו של שמוליק ברנר, הרכז הישראלי הוותיק של ברק נתניה.

ברנר בן ה-30, עוזב את נתניה לאחר שתי עונות כדי לסייע לעולה החדשה בעונה הבכורה שלה בליגת העל. עבור ברנר זו תהיה העונה ה-11 ברציפות בליגת העל, כאשר הוא שיחק בעבר בקבוצות רבות כמו גליל עליון, אליצור קרית אתא, מכבי חיפה, עירוני ר"ג וברק נתניה.

עונתו הטובה ביותר של ברנר היתה לפני שתי עונות כאשר הוא נבחר לחמישיית העונה ב-09/10 לאחר שהוביל את ברק נתניה לפיינל פור. בעונה האחרונה סיים כמלך האסיסטים של הליגה לאחר ששבר שיא קריירה של 13 אסיסטים במחזור האחרון של העונה הסדירה.

ברנר אמר בהתייחס למעבר: "בשנתיים האחרונות נתניה הייתה עבורי בית ומשפחה וביחד השגנו הישגים מרשימים והגענו לאירועי השיא של הכדורסל הישראלי. אני רוצה להודות באהבה רבה לאוהדים המדהימים שליוו אותנו. השנה החלטתי שזה הזמן הנכון עבורי להמשיך ולהתקדם לעבר אתגרים חדשים". 

ברנר הוסיף: "כתושב הבקעה אני שמח להצטרף למועדון בצמיחה המתאים לשאיפות ולמטרות שלי. אני נרגש לעבוד עם מאמן ברמתו של אבי אשכנזי, ובטוח שתהיה לנו קבוצה שתביא גאווה רבה לכל בקעת אונו"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק