שילה: הליגה לא תיפגע

ההתאחדות לכדורגל כינסה מסיבת עיתונאים כתגובה לאירועי "הכדור המרכזי", והמנכ"ל הרגיע כשאמר: "לא מאמין שהפרשיה תשפיע על מועד פתיחת הליגה ו/או גביע הטוטו, גם אם יהיו עוד התפתחויות, התסעפויות וחקירות וגם אם מצעד הנחקרים יגדל"

יום חמישי 23 יוני 2011
מערכת TELESPORT
ההתאחדות לכדורגל ערכה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים, בעקבות פרשת "הכדור המרכזי" המסעירה את עולם הכדורגל הישראלי.

אורי שילה מנכ"ל ההתאחדות, אמר: "זה משפיע על ההתאחדות וזה כואב לנו שזה מה שצריכים לחוות ולהתעסק בו. אנחנו מקווים שהפרשה הזאת תעבור ונוכל להתעסק בדברים שמחים יותר כמו פתיחת הליגה ומשחקי הנבחרת. המשטרה וההתאחדות הם באותו צד".

"ההתאחדות לכדורגל תפעל להגדלת הקריטריונים לגורמים המעוניינים לרכוש קבוצות, על מנת לסנן את הבעלים הפוטנציאלים של קבוצות כדורגל. אנחנו מכירים בעובדה שצריך להחמיר בנושא עבר פלילי עם קלון וניגוד עניינים". 

"חשוב לציין כי חלק מהגורמים שמוזכרים בכלי התקשורת לאחרונה אינם חלק פורמלי מההתאחדות לכדורגל ואין לנו שום שליטה בהם ושום סמכות לגביהם. לגבי מי שכן קשור אלינו, נחמיר, כאמור, את הקריטריונים".

"לתקשורת יש אחריות, מודבר באנשים בעלי משפחות, ששמותיהם מוכתמים. הקלות הבלתי נסבלת שבה מכפישים שמו של אדם, יש אחריות גם לתקשורת. אנחנו קוראים למשטרה להמשיך לחקור, למצות את הדין כדי שנוכל לחזור לסדר היום של הכדורגל הישראלי. מיותר לציין כי המשטרה תקבל את כל התמיכה שתזדקק לה מההתאחדות לכדורגל".

"אני לא מאמין שהפרשיה הזו תשפיע על מועד פתיחת הליגה ו/או גביע הטוטו. גם אם יהיו עוד התפתחויות, התסעפויות וחקירות וגם אם מצעד הנחקרים תגדל, אני לא מאמין שזה יקרה. אני לא רואה כל אפשרות שהליגה תיפגע".


צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק