אוהדי הפועל פת פותחים בחרם מוחלט

ארגון "החזית הכחולה" הוציא היום הודעה לתקשורת לאור ההתפתחויות החמורות בפרשת "הכדור המרכזי" בו מעורבים חברי הנהלת הפועל פ"ת: "קוראים לכל האוהדים לא לקנות מנויים כל עוד העמותה הנוכחית מנהלת את המועדון"

יום חמישי 23 יוני 2011
אסף בילגורי
פרשת "הכדור המרכזי" שמסעירה בימים אלו את הכדורגל הישראלי בפרט ואת כל המדינה, ממשיכה להכות גלים ולהסתעף. הקבוצה שנפגעה הכי קשה מהפרשה הזו היא כמובן הפועל פ"ת, ששניים מחברי ההנהלה שלה - תומר סיני וגל חצור נחקרים במשטרה בחשד להטיית משחקים.

היום, לראשונה מגיבים גם אוהדי המועדון להתפחויות החמורות. ארגון "החזית הכחולה" שהוא הארגון החזק והפעיל ביותר של הקבוצה, החליט לפתוח בחרם מוחלט, חרם שיסתיים רק כאשר העמותה הנוכחית אשר מנהלת את המועדון תפנה את מקומה.

 בהודעה שהוציא הארגון נכתב: "בעקבות מעצרם והחשד כי מנהלי הפועל פתח-תקוה היו שותפים לפרשיית הטיית תוצאות המשחקים ומתן שוחד לשופטים, אנו ארגון החזית הכחולה 06 לא נשתף פעולה עם האנשים העומדים בראש המועדון ולא נעמוד כצאן לטבח"
 
"אנו מפצירים וקוראים לכל אוהדי הפועל פתח-תקוה שלא לרכוש מנוי לעונת המשחקים 2011/12 כל עוד המועדון מוחזק בשבי בידי העמותה הנוכחית המנהלת, לא לרכוש בשום אופן כרטיסים או כל דבר אחר מסוגו, וזה כולל מתן תשלום בגין חסות, אימוץ, תרומה או כל דבר אחר"
 
עוד מהארגון: "לאחר שנים של התנגדות והגברת המודעות בקרב הקהל שלנו ומזה שנתיים שאנו מכריזים ספציפית כי קברניטי המועדון הנוכחיים מתעסקים בעניינים שלא כחוק אשר נתגלו עכשיו ואף-אחד לא הטה אוזן, אנו שמחים שהטוטו לקח בחשבון את ביטול ההקצבה למועדון ומצטרפים לדרישה כי יש לשלול לעמותה המנהלת את הניהול התקין".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק