3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מאירלנד ומאיסלנד

יום שישי 24 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 16 - יו.סי דבלין - דרי סיטי - 2 (יחס 1.40)

דבלין מדורגת במקום השמיני בליגה האירית. היא בכושר לא טוב אחרי שלושה הפסדים רצופים ואחרי שבעה הפסדים בשמונת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את דרי סיטי שמדורגת במקום השלישי בטבלה, רחוקה רק חמש נק' משמרוק שככל הנראה תנצח היום. דרי מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד עם ניצחון אחד על בוהמיינס ושלוש תוצאות תיקו מול סט. פטריק, שמרוק ומול סליגו, שלוש קבוצות חזקות מאוד. בשני המשחקים בין השתיים העונה ניצחה דרי סיטי 2-0 בחוץ ו-7:0 מטורף בבית. בכללי דרי סיטי מנצחת את דבלין בכל חמשת המשחקים האחרונים בינהם כשהיא כובשת במהלך חמשת המשחקים האלו 18 שערים וסופגת ארבעה בלבד. דרי לדעתי טובה מדבלין, בכושר של המארחת לדעתי דרי תחזור לנצח.

משחק מס. 19 - סט. פטריק - בריי וונדרס - 1 (יחס 1.45)

סט. פטריק במקום השני בליגה האירית אחרי שלשוה ניצחונות רצופים, שלושתם בחוץ מול דונדלק, דרוגהדה ומול גאלווי סיטי, שלוש קבוצות חלשות יחסית. היום היא מארחת את בריי וונדרס שהפסידה במחזור האחרון לבוהמיינס, זאת אחרי רצף של ארבעה ניצחונות ושיש המשחקים ללא הפסד (חמישה ניצחונות במהלכם). במשחקים בין השתיים העונה ניצחה בריי בסט. פטריק 3-2, סט. פטריק ניצחה במשחק השני 1-0. מאזן הבית של סט. פטריק עד כה עומד על 4-4-1, לא הכי מרשים. בריי מהצד השני משיגה במשחקי החוץ שלה, הפסד אחד בלבד לצד חמישה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו. יהיה משחק צמוד לדעתי, אבל אני מאמין שסט. פטריק טובה יותר ולדעתי היא תשיג היום ניצחון נוסף, הפעם בבית.

משחק מס. 22 - ווסטמנאייר - סטיארנן - 1 (יחס 1.45)

הליגה האיסלנדית. ווסטמנאייר רוצה להתקרב זמנית לקיי.אר בטבלה, כשהיא במקום השני בטבלה עם 13 נק' ובכושר נהדר עם חמישה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים שלה בהם היא לא הפסידה. סטיארנן מהצד השני במקום החמישי בטבלה, היא ניצחה במחזור האחרון 2-1 בבית את גרינדאביק, זאת אחרי שני הפסדים רצופים למוליכה קיי.אר בבית ולאף.אייג', בשניהם היא הפסידה 3-0. בעונה שעברה ניצחה איי.בי.וי בשני המשחקים 2-0 בחוץ ו-2:1 בבית. בסך הכל סטיארנן, בתשעה משחקים שהיא שיחקה בווסטמנאייר,  היא הפסידה בשבעה וניצחה פעמיים, האחרון היה לפני 15 שנה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק