תומר סיני נשלח למעצר בית

הבעלים של הפועל פ"ת יבלה את 5 הימים הקרובים כשהוא סגור בביתו, אחרי שעומת עם מאמן הפועל חיפה ניצן שירזי. פרוספר אזגי תושאל בטלפון על הקשר בין איליה יבוריאן לסיני

יום שישי 24 יוני 2011
שלמה חסיד

 פרשת "הכדור המרכזי" ממשיכה להעסיק גם היום את מדורי הספורט. היום נערך עימות בין מאמן הפועל חיפה ניצן שירזי לבין תומר סיני, הבעלים של הפועל פתח תקווה, סביב החשד להטיית המשחק בין שתי הקבוצות במחזור ה-30.

 כנגד השניים יש ראיה מוקלטת שהושמעה להם, אולם הם דבקו בגרסתם לפיה לא היתה הטייה במשחק. שירזי אמר בסיום: "העניין הזה כנראה מאחורי. עברו עליי יומיים קשים, אני לא יודע בכלל איך אני שייך לכל העסק הזה". 

תומר סיני נשלח לחמישה ימי מעצר בית. ההערכה היא כי המשטרה תתקשה לבסס כתב אישום בפרשה אם לא יהיה לה עד מדינה, ושחרורו של סיני למעצר בית לא ממש מלמד על כובד הראיות נגדו.

יובל נעים, מאמן הפועל פתח תקוה לשעבר, וחברו בן כהן, שוחררו לשבת בביתם.בתום דיון שנערך הבוקר  בנוגע להארכת מעצרם החליטה השופטת ריבה שאול שלא להיענות לבקשת המשטרה לשלוח אותם למעצר בית של 15 ימים, והסתפקה במעצר בית עד ליום שני בשעה 12:00.

המשטרה ערכה תשאול טלפוני עם הבעלים של הפועל אשקלון, פרוספור אזגי. אזגי נשאל על קשריו של שחקן הכדורגל איליה יבוריאן ששיחק באשקלון, עם תומר סיני. כזכור, אזגי טען השבוע כי יבוריאן סיפר לו שהוא חייב 30 אלף שקלים לסיני.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק