קרמזין זכתה בארבע מדליות זהב

בעקבות הצלחת אליפות אירופה לסניורים ישראל תציג מועמדות לאירוח אליפות העולם בבאולינג בשנה הבאה.

שבת 25 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 אליפות אירופה בבאולינג לסניורים תנעל הערב באירוע סיום חגיגי שיתקיים בחיפה. אמש ננעלו המשחקים בהם השתתפו 400 ספורטאים ו-100 מלווים מעשרים מדינות.

ישראל סיימה את האליפות כאשר בנות הנבחרת הישראלית מגלות יכולת מצוינת ושולטות בתחרות.

אורנה קרמזין מחיפה הייתה כוכבת האליפות כשזכתה במדליית זהב בכל ארבעת הקטגוריות:יחידות,זוגות,שלשות ומסטרס בקבוצת גיל A (50-57)

קרמזין בת ה-56 זכתה לפני שלוש שנים באליפות אירופה לזוגות בפלרמו יחד עם שרה אבירם הפעם כאמור היא לקחה את כל הקופה:"אני מאושרת זו הייתה תחרות חיי.אני ספורטאית ברמ"ח אבריי, בצעירותי הייתי מתעמלת ורקדנית וכשהתבגרתי חיפשתי ספורט שמתאים לגיל שלי והגעתי לבאולינג אותו אני משחקת למעלה מעשרים שנה.זה ספורט ללא גיל וזה מה שיפה בו.אני ממליצה לאחרים לעשות את אותו מהלך"

עוד בין הנשים שרה אבירם זכתה גם היא בארבע מדליות: כסף ביחידות ובמסטרס וזהב בזוגות עם קרמזין ובשלשות בצוותא עם קרמזין ורונה גיל.

כמי צמח זכתה בארד ביחידות בקבוצת גיל B   (58-63)

אצל הבנים זה היה קשה יותר והרמה שהופגנה הייתה גבוהה מאד.ישראל טנר אלוף אירופה מהשנה שעברה זכה הפעם במדליית כסף בטורניר היחידים בקבוצת גיל B

יוסי וולפרט ואנדרה אלישע לקחו ארד בזוגות גברים בקבוצת גיל A

בעקבות הצלחת האירוע והשבחים הרבים להם זכתה ההתאחדות הודיע יו"ר ההתאחדות אריה פישר כי בתמיכתה ומימונה של עיריית חיפה שעמדה מאחורי האליפות הנוכחית ישראל תציג מועמדות לאירוח אליפות העולם ליחידים בשנה הבאה כשהיעד הוא שוב חיפה.

פישר:"הסיכויים לזכות באירוח של אליפות שכזו הם לא גבוהים מכיוון שמדינות ערב בטוח יביעו התנגדות ויש לא מעט שחקנים טובים במקומות כמו ערב הסעודית,האמירויות ומלזיה אבל אנחנו מתכוונים להציע מועמדות לאור השבחים הרבים שקיבלנו אם כי מדובר בארגון של אליפות גדולה בהרבה".

גם לנשיא ההתאחדות האירופית אדי אופלדרס ההולנדי שהגיע במיוחד לתחרות היו רק מילים טובות:"אני מאד מרוצה ומתרשם מהארגון ידעתי שהאירוח בישראל באופן כללי חם ולבבי אבל מבחינה מקצועית התחרות עברה ללא תקלות חבל שאין כאן מספיק שחקנים כי לחלקם היה קשה להגיע מבחינה כלכלית ויש כאלו שחשבו שישראל מסוכנת, אני לא חשבתי כך תמיד כשבאתי לפה הרגשתי נהדר"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק