איציק כהן עשוי להצטרף למכבי חיפה

לקראת יציאת המועדון למחנה האימונים באוסטריה, במכבי חיפה עושים מאמצים לצרף את בלם הפועל עכו תוך 24 שעות. אמיר אדרי וסולליך לא ייצאו עם הקבוצה למחנה האימונים, מסיללה צפוי לעבור ללסטר

שבת 25 יוני 2011
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה מעבירה הילוך בכל הקשור להכנות לקראת העונה הבאה ומוקדמות ליגת האלופות, וכבר מחר (ראשון) תהיה הקבוצה הישראלית הראשונה לצאת העונה למחנה אימון. הירוקים ייצאו מחר בשעות אחה"צ לאוסטריה, שם ייערכו ארבעה משחקי הכנה לקראת משחק מוקדמות ליגת האלופות הראשון בשבוע השני של חודש יולי.

אלישע לוי פירסם את סגל השחקנים הסופי שייצא עם הקבוצה לאוסטריה ופיטר מסיללה אינו נכלל ברשימה. המגן מדרום אפריקה צפוי לסכם כבר מחר את העברתו לקבוצת לסטר האנגלית, המשחקת בליגת המשנה. מסיללה עשוי להאריך את חוזהו בחיפה בעונה נוספת, ואז לקבל את השיחרור ללסטר שתשאיל את השחקן עד סיום העונה.

שני שחקנים נוספים שיישארו בארץ הם השוער אמיר אדרי והחלוץ סינטיהו סולליך. מי שישמש העונה כשוער השלישי של הקבוצה הוא רם שטראוס הצעיר. 

נכון לרגע זה, יוצאת חיפה עם שלושה בלמים בלבד לאוסטריה, בעקבות פרישתו של בנאדו ופציעתו של שי מימון. במכבי חיפה עושים את מירב המאמצים לצרף עד הטיסה את בלם הפועל עכו, איציק כהן. בעכו דורשים מספר שחקנים ממכבי חיפה בנוסף לפיצוי כספי, כשנראה כי סולליך יהיה אחד מאותם שחקנים שיושאלו להפועל עכו ויסללו את העברת הבלם לקריית אליעזר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק