וייה: לא אעזוב את ברצלונה

חלוץ נבחרת ספרד וברצלונה, דויד וייה מגיב לראשונה בצל הספקולציות על עזיבה אפשרית אם יחתום בקבוצה הצ'יליאני, אלכסיס סאנצ'ז: "מקווה שאוכל לפרוש במועדון הנהדר הזה"

שבת 25 יוני 2011
מערכת TELESPORT

דויד וייה, מכונת תארים ושערים, הגיע רק בעונה שעברה לברצלונה בהעברת ענק מולנסיה, אולם הקיץ הזה לא שקט בסביבתו של החלוץ. בצל העסקה ההולכת ומתקדמת להעברת אלכסיס סאנצ'ז מאודינזה לברצלונה, התקשורת הספרדית טוענת כי מי שיאלץ לשלם את מחיר הבאתו של הקשר בן ה-22 הוא דווקא וייה.

ברצלונה אמנם איבדה את תואר גביע המלך לריאל מדריד, אבל באליפות זכו הקטאלונים דיי בקלילות, כשגם בגמר ליגת האלופות השאירו חניכיו של גווארדיולה אבק לאלכס פרוגוסון והיונייטד. לוייה היה חלק חשוב מאוד בעונה הזו, כשלזכותו 23 שערים, כולל שער יקר מאוד בוומבלי, במשחק שנעל את השנה.

ולמרות הסגל האולי מושלם של ברצלונה, בצל החובות הכספיים הכבדים בו נמצא המועדון על גווארדיולה יהיה לשחרר את אחד משחקניו היקרים לצורך הבאת סאנצ'ז ופברגאס. דויד וייה התייחס לכך לראשונה ואמר: "השמועות לא מפריעות לי כיוון שמדובר בשקרים. אני מקווה לפרוש בברצלונה מכדורגל. אם אכן אצליח לסיים כאן את הקריירה זו תהיה ההוכחה שהכל היה נהדר עבורי עד יום פרישתי".

וייה אף המשיך והתייחס לרכש הפוטנציאלי של המועדון: "אלכסיס ופברגאס שחקנים מצוינים מאוד ואם הם אכן יצטרפו אלינו כולנו נרוויח מכך".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק