מכבי ביטלה את חוזהו של מאור

יעקב בוזגלו, אביו של מאור כינס מסיבת עיתונאים והגיב על דברי מכבי ת"א: "בוזגלו סיים את דרכו במכבי ת"א". אביו של השחקן שלח גם מסר: "אם קשטן רוצה את מאור הוא יודע שאני לא הבעיה"

יום ראשון 26 יוני 2011
שלמה חסיד

אחרי שמכבי ת"א והעומד בראשה, מיץ' גולדהאר הודיעו כי מאור בוזגלו אינו נמצא בתוכניות שלהם לעונה הבאה, כינס היום יעקב בוזגלו, אביו של מאור מסיבת עיתונאים דחופה.

כזכור, לשחקן יש חוזה עד לתום העונה הבאה בקבוצה אך במכבי הודיעו כי הוא אינו נמצא בתוכניות שלהם לעונה הבאה. 

יעקב בוזגלו, אביו של השחקן הגיב בחריפות ובנחרצות: "אף אחד לא פנה אלינו בבקשה להארכת חוזה. התייעצתי עם גורמים משפטיים ומבחינתו מכבי ת"א הפרה חוזה עם מאור בוזגלו. מאור בוזגלו לא הורחק מעולם, אפילו לא כשהיה ילד. למאור בוזגלו יש במכבי ת"א 84 משחקים. הוא בישל 27 שערים וזו לא התנהגות שמגיעה לשחקן כזה".

בוזגלו הוסיף: "אני יודע שהבעיה העיקרית של מאור היא אני. אבל אני מצפה שיקומו במכבי כמו גברים ויגידו לי שאתה הבעיה. לפני שהם חתמו עם מאור על חוזה חסר תקדים הם היו צריכים לדעתי את הדברים האלה. היחס שמאור קיבל במכבי בתקופה שלו פה הוא יחס שאני לא הייתי רוצה להרחיב עליו את הדיבור".

בוזגלו, ניסה להגיע לפשרה בין הצדדים: "מכבי היא אגודה גדולה בישראל ואני מקווה שנגיע לפשרה הולמת לשני הצדדים ושמאור ייפרד מהקבוצה בצורה יפה". בוזגלו, שלח גם מסר למי שתהיה אולי הקבוצה הבאה של מאור: "קראתי בעיתונים שהפועל ת"א רוצה את מאור בוזגלו. המאמן של הפועל ת"א הוא דרור קשטן. אני שיחקת אצל קשטן ולקחתי גביע. אם קשטן ירצה את מאור הוא יודע שאני לא הבעיה".

בוזגלו המשיך לדבר ולקרוץ להפועל ת"א: "זה כבוד גדול עבור מאור לשחק במועדון כמו הפועל. אני גם שמעתי שמכבי חיפה רוצה אותו למרות כל הסאגה. מאור צריך לשחק איפה שיהיה לו טוב. מאור צריך שתהיה לו שמחת משחק וזה מה שאבד לו בשנים הקרובות".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק