לחץ בהפועל: רוצים לראות שינוי

אוהדי הפועל תל אביב ממשיכים להפגין במרץ בעקבות חוסר הבהירות בקבוצה. הדרישה של האוהדים היא לקבוע בעלים יחיד במתחם חודורוב, כדי לא לפגוע בהכנות לקראת העונה החדשה

יום ראשון 26 יוני 2011
שלמה חסיד

בהפועל תל אביב הלחץ של טרום העונה עוד לא ירד. ההכנות לעונה החדשה לא נראות בריאות במיוחד, כאשר עדיין זהות הבעלים והמנהל הראשי במתחם חודורוב אצל מחזיקת הגביע, לא מובן ולא ברור.

האוהדים של הפועל תל אביב המסורים שוב הפגינו בצורה נחושה ונועזת, כאשר פרצו ופוצצו את האימון. הדרישה של האוהדים זה לקבוע את זהות הבעלים של הקבוצה, או מוני הראל או אלי טביב. מבחינת האוהדים כל עוד ישנו הנתק והמחלוקות הקשות בהנהלה, אי אפשר לנהל קבוצה בריאה ומדובר על קבוצה שעשתה שנתיים וחצי אדירות בקנה מידה ישראלי.

האוהדים מרגישים היטב את התיסכול ואפילו מרביתם מרגישים חסרי אונים. נראה כי האוהדים ימשיכו להפגין עד שיגיעו הבעלים להסדר במהרה למען טובת הקבוצה. 

אוהד בכיר אמר בהפגנה: "זו הקבוצה של הקהל. נמאס לנו לראות ככה את הקבוצה וההתנהלות הזו והסחבת. אנחנו רוצים בעלים אחד בלבד".

כזכור, בשבוע שעבר התקיים הבוררות בין אלי טביב למוני הראל, כאשר טביב עזב את הדיון ביחד עם נציגו דורון אוסידון. ביום שלישי הקרוב יתקיים דיון בבית המשפט במטרה להגיע לפיתרון ממשי ומהיר.

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - הפועל ת"א

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק