ניצן שירזי זומן לחקירה נוספת

"הכדור המרכזי": מאמן הפועל חיפה יתייצב בפעם השלישית לתשאול בנוגע לחשדות למעורבותו בהטיית משחקים. לימור לבנת, שרת התרבות והספורט הציגה את הקוד האתי לספורט בישראל

יום ראשון 26 יוני 2011
מערכת TELESPORT
אחרי סופ"ש רגוע בפרשת "הכדור המרכזי", החל שבוע חדש ואיתו אותן צרות ישנות. במהלך יום ראשון הגיע למפלג ההונאה ביבנה תומר סיני, מראשי הפועל פ"ת למען הפקדת הדרכון והפקדת סכום הערבות העומד על 25 אלף שקלים.

החקירה נמשכת ומחר (שני) צפוי להגיע למפלג ההונאה בפעם השלישית מאמן הפועל חיפה, ניצן שירזי שמכחיש מכל וכל את החשדות למעורבתו בפרשה. שירזי יגיע מחר לתשאול נוסף, לאחר שבפעמים הקודמות נבדקה אפשרות להטיית תוצאת המשחק בין הפועל חיפה והפועל פ"ת במחזור הנועל של העונה הסדירה (3:2 להפועל חיפה משער בדקה ה-89).

בנוסף, הערב הציגה שרת התרבות והספורט בישראל, לימור לבנת, את הקוד האתי החדש של הספורט בישראל. ללא כל קשר לפרשה, לאחר עבודה שארכה מספר חודשים הוצג הקוד האתי החדש שמטרתו ליצור תשתית ספורט על ערכים של התנהגות, הוגנות ויושרה.

הקוד, בין היתר, אוסר על שחקנים, מאמנים וכל המעורבים בספורט הישראלי להשתתף בהימורים על משחקים. הקוד יובא בשבוע הבא למועצה להסדר ההימורים וצפוי לקבל את תמיכת המועצה. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק