ארסנל מוכנה לשבור את השוק על מאטה

על פי דיווחים בתקשורת האנגלית, התותחנים הציעו סכום חסר תקדים של 18 מיליון פאונד עבור חואן מאטה, קשרה של ולנסיה ונבחרת ספרד הצעירה

יום שני 27 יוני 2011
מערכת TELESPORT
 אחרי עוד עונה שהסתיימה ללא כלום, ארסן ונגר והנהלת ארסנל מוכנים לפתוח הקיץ את הארנק ולבנות קבוצה שתיתן פייט אמיתי למנצ'סטר יוניטד, צ'לסי וליברפול על האליפות בפרמייר-ליג.

על פי דיווחים הבוקר בתקשורת באנגליה, המועדון מוכן לשבור את שיא ההעברות והציע סכום שיא של 18 מיליון פאונד עבור חואן מאטה, קשרה המצויין של ולנסיה ונבחרת ספרד הצעירה שזכתה ביום שבת ביורו עד גיל 21.

נציגים של ארסנל שוחחו עם סוכניו ואביו של השחקן שהביע הסכמה עקרונית להצטרף למועדון לאחר שיסתיים היורו של הנבחרות הצעירות כך שהמו"מ בין הצדדים יואץ בימים הקרובים.

מאטה הוא קשר התקפי שיכול לשחק באמצע וגם בשני הצדדים וראיית המשחק הנדירה שלו היא הסיבה העיקרית שונגר מוכן לשבור את שיא ההעברות שנרשם לפני שנתיים כאשר הקבוצה החתימה את אנדריי ארשבין תמורת 13 מיליון פאונד.

מאטה, שגדל דווקא בקבוצת הנוער של ריאל מדריד, היה אחד הכוכבים של נבחרת ספרד ביורו הצעירות עם שני כיבושים והוא עשוי להיות המחליף האידיאלי לססק פברגאס, הקשר הקטלוני שרוצה לחזור לקבוצת האם שלו, ברצלונה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק