וויליאמס בחוץ. נדאל ופדרר ברבע הגמר

ווימבלדון: הפתעות ענק נרשמו בסבב הנשים, כשסרינה וויליאמס וכן המדורגת מספר 1 בעולם, קרולין ווזניאקי מצאו עצמן בחוץ בשלב שמינית הגמר. דיוקוביץ' ומארי הבטיחו מקומם ברבע הגמר. פדרר ונדאל הזיעו והעפילו גם

יום שני 27 יוני 2011
מערכת TELESPORT

מתמיד סבב הנשים היה מספק הפתעות לעתים תכופות יותר, אבל לא חשבנו שלאחר החזרה מחופשת יום ראשון בווימבלדון נזכה לראות 2 הדחות כ"כ משמעותיות בזו אחר זו.

סרינה וויליאמס אמנם הגיעה לאחר קרוב לשנה מחוץ לפעיות על משטחי הטניס, אבל בכל זאת- משפחת וויליאמס כבר הוכיחה את כוחה לא פעם ולא פעמיים. הערב זה לא קרה, וסרינה מצאה את עצמה מחוץ לווימבלדון כבר בשלב שמינית הגמר לאחר שנכנעה למדורגת ה-9, מריו ברטולי בתוצאה 6:4 6:7. 

לאלופת ווימבלדון האחרונה, סרינה וויליאמס שזכתה בווימבלדון 4 פעמים בקריירה, זו ההדחה המוקדמת ביותר מאז שנת 2005, אז סיימה את דרכה כבר בסיבוב השלישי. גם אחותה המבוגרת ונוס סיימה את דרכה בווימבלדון לשנה זו.

הפתעה ענקית נרשמה כשגם המדורגת מספר 1 בעולם, קרולין ווזניאקי הדנית הודחה על-ידי לדומיניקה ציבלוקובה מסלובקיה- 1:6, 7:6, 7:5.

בסבב הגברים עד כה לא נרשמו הפתעות, כששני שחקני הצמרת, נובאק דיוקוביץ' ואנדרי מארי העפילו לשלב רבע הגמר. נובאק דיוקוביץ', הסרבי המדורג 2 בעולם, לא התקשה וניצח בתוך שעה ו-40 דקות את מיכאל לודרה הצרפתי ב-3 מערכות, 3:6, 3:6, 3:6.

אנדי מארי הבריטי עשה זאת גם כן ב-3 מערכות מול צרפתי אחר, ריצ'ארד גאסקה- 6:7, 3:6, 2:6.

סבב הגברים נמשך, כאשר רוג'ר פדרר הופתע והפסיד מערכה אחת אבל ניצח 7:6, 3:6, 3:6, 3:6 נגד הרוסי מיכאל יוז'ני. בשלב הבא יפגוש פדרר את צונגה הצרפתי שניצח 3:6, 4:6, 6:7 שגבר על הספרדי דויד פרר. הצ'כי תומאס ברדיך הפסיד והופתע 7:6, 6:4 נגד מרדי פיש המדורג עשירי.

בשלב הבא פיש האמריקאי יפגוש את רפאל נדאל שעבד קשה כדי לנצח 6:7, 6:3, 6:7, 4:6 על
הארגנטינאי העיקש, מרטין דל פוטרו ואמר לאחר מכן: "ניצחתי את אחד הטניסאים הטובים בעולם. היה קשה, אבל אני שמח". 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק