הדרך למינכן מתחילה באנדורה

משחקי ליגת האלופות לעונת 2011/12 יוצאים לדרך בשני משחקי הסיבוב הראשון של משחקי המוקדמות. אל תצפו להפתעות, אלא בעיקר ליכולת חלשה. ויש אפילו שתי המלצות WINNER

יום שלישי 28 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחקי ליגת האלופות יחלו הערב בשני משחקי מוקדמות. בסיבוב  הראשון משחקות רק ארבע קבוצות. אלה הקבוצות החלשות ביותר במפעל ואנו מעניקים לכם סקירה קצרה וגם שתי המלצות להימורים. וכמובן אל תבנו על כך שאחת מהן תגיע לגמר ליגת האלופות במינכן.

משחק מס. 7 - סנטה קולומה (אנדורה) - דודלאנז (לוקסמבורג) - 2 (יחס 1.35)

הדרך הארוכה עד לזכייה בגמר ליגת האלופות מתחילה באנדורה. שם יערך משחק המוקדמות הראשון בין נציגת אנדורה לנציגת לוקסמבורג. סנטה קולומה, אחת הקבוצות החלשות  באירופה, הדהימה לפני מספר שנים את מכבי תל אביב, אבל מאז חזרה לעשות כלום ושום דבר באירופה.

בשנה שעברה הודחה קולומה בידי בירקירקרה, 3-0 בבית ו-4:3 בחוץ, שנתיים לפני כן היא הודחה בידי קאונס הליטאית עם 4-1 בבית ו-3:1 בחוץ (הפסדים כמובן). בליגה האנדורית, סנטה קולומה מביסה כמעט כל קבוצה במשחקי הבית שלה. היא רשמה העונה ניצחונות של 12-1 על קאסה וגם 10-0 על אנקאמפ. מה שמראה לנו שהליגה באנדורה היא חלשה מאוד. 

מי שתתמודד היום מולה היא דודלאנג', אלופת לוקסמבורג, שגם היא קבוצה מאוד חלשה וגם היא פגשה בעבר קבוצה ישראלית, אז זו היתה מכבי חיפה שהביסה אותה במשחקים. גם דודלאנג'היא שולטת בליגה המקומית וגם היא זוכה באליפויות כמעט עונה אחרי עונה. השחקנים הבולטים בקבוצה הם החלוצים ג'רוזניינסקי הפולני שכבש 15 שערים בעונה החולפת, גם דניאל דה מוטה, שחקן מקומי כבש 16 שערים. בקישור בולט הבלגי סאנצ'ז. דודלאנז' לא אמורה להתקשות במשחק באנדורה, היא תעבור את הקבוצה הזאת והסימון כאן הוא 2.

משחק מס. 9 - טרה פיורי (סן מארינו) - ואלטה (מלטה) - 2 (יחס 1.10)

המשחק השני של האערב יערך בסן מרינו.  הליגה בסן מרינו חולקה לשתי בתים כשבסיום העונה הסדירה היה משחק אליפות, שם ניצחה טרה פיורי את טרה פנה 1-0 על משחק האליפות. השחקנים הבולטים בקבוצה ממרינו הם החלוצים ארוטה שכבש העונה עשרה שערים, גיינטה כבש 13 שערים, שניהם שחקנים איטלקים.. לא מספיק טובים כמובן בשביל הליגה באיטליה גם בגלל גילם המפולג... ארוטה בן 40, גיינטה בן 34. 

אלופת מלטה שבשורותיה משחק אנדרסון אנדראדה, שחקן ברזילאי לא ממש מוכר. בנוסף אליו משחק סקארי, שחקן מלאטי מקומי שכבש בעונה שעברה 16 שערים. אורך החיים של ואלטה במפעלים האירופים לא ממש ארוך. בעונה שעברה היא הודחה כבר בשלב הראשון בידי פטרזקלה כשכמה שנים לפני כן היא הודחה בידי האקה הפינית. כעת ואלטה חוזרת לזירה האירופית בשביל לעבור לפחות שלב אחד בטורניר. היא לא אמורה להתקשות במשחק הזה.

צילום: GETTYIMAGES 

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק