הפתעה: ליזיצקי בחצי הגמר

ווימבלדון 2011: הטניסאית הגרמנייה הצעירה, זבין ליזיצקי הפתיעה וניצחה 4:6, 7:6, 1:6 את מריון ברטולי. מריה שראפובה העפילה לחצי הגמר לאחר ניצחון על סיבולקובה. גם קביטובה בחצי הגמר. בטורניר הזוגות שחר פאר ובלאק הפסידו

יום שלישי 28 יוני 2011
מערכת TELESPORT

שלב רבע הגמר בווימבלדון שוב סיפק דרמה, יזע ודמעות. הגרמנייה הצעירה והחביבה, זבין ליזיצקי המשיכה להפתיע באי הבריטי וגברה 4:6, 7:6, 1:6 על מריון ברטולי והצליחה להעפיל לשלב חצי הגמר. ליזיצקי הגרמנייה הראשונה שמעפילה לשלב חצי הגמר בווימבלדון מאז שטפי גראף בשנת 1999.

ליזיצקי אמרה לאחר הניצחון: "אני לא מאמינה שהצלחתי לנצח. אני מרגישה טוב מאוד, זה מיוחד מאוד". הניצחון עשוי להעלות את הגרמנייה הישר לטופ 10 בדירוג העולמי.

בשלב חצי הגמר השני שייערך ביום חמישי מחכה ליזיצקי למנצחת בין מאריה שראפובה הרוסייה לסלובקית המדורגת 24, דומיניקה סיבולקובה.

מי שמחכה לטניסאית הגרמניה הצעירה ליזיצקי בשלב חצי הגמר זוהי מריה שראפובה, שלא כל כך עבדה קשה כדי לנצח 1:6, 1:6 את דומיניקיה סיבולקובה הסלובקית. שראפובה רוצה לשחזר את ההצלחה שלה משנת 2004 בה זכתה בווימבלדון ואמרה בסיום: "אני שמחה. זו הזדמנות גדולה עבורי להתקדם כאן. אבל יש עוד שני משחקים למטרה הזו".

גם פטרה קביטובה הצ'כית העפילה לשלב חצי הגמר לאחר שגברה 3:6, 7:6, 2:6 על צווטאנה פירונקובה ומחכה למנצחת ביום חמישי בין ויקטוריה אזרנקה לתמירה פאצ'ק.

בטורניר הזוגות שחר פאר ביחד עם שותפתה הזמבית קארה בלאק הפסידו בשמינית הגמר 6:2, 5:7, 6:3 מול קווטה פשקה וסרבוטניק. המשחק הופסק לזמן רב בעקבות הגשם שירד.

תמונה: getty images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק