חצור הגיע ועודד. לנדאו: תמיד אופטימי

בצל פרשת 'הכדור המרכזי', פתחה הפועל פתח תקווה את העונה באימון המרכזי בקיבוץ עינת. המאמן גילי לנדאו חושב חיובי: "נהיה קבוצה חיה, נושמת ובועטת". גל חצור, החשוד המרכזי הגיע ותמך: "המעצר טיפשי"

יום שלישי 28 יוני 2011
אסף בילגורי

בצל פרשת 'הכדור המרכזי', החלה הפועל פתח תקווה את אימוניה לעונת 2011/12. כידוע, בעלי הקבוצה, תומר סיני וגל חצור נמצאים בחקירות ולמרות זאת הקבוצה החלה להתאמן בקיבוץ עינת.

מאמן הקבוצה, גילי לנדאו אמר: "למרות הכאוס שיש מסביב צריך לראות את האור בקצה המנהרה. צריך להיות אופטימים. יש לנו קבוצה והיה תהיה חיה נושמת ובועטת. אני רואה למרות המצב הנוכחי את הצד החיובי. זו הדרך".

כמו כן גל חצור, הנחקר המרכזי בפרשת ה'כדור המרכזי', הגיע לאימון הקבוצה וקיבל חיזוקים מכל עבר במיוחד מהאוהדים והצוות המקצועי.  חצור, שלא דיבר עד כה פתח את הלב והפה ואמר: "הפרשה הזאת כלל לא קשורה אליי. אינ רחוק מהימורים או מחשדות דומים. התדמית שלי נפגעה, עצרו אותי רק בגלל שאודה שבן כהן ויובל נעים סחטו אותי. זה ממש לא נכון. נעים עשה כאן עבודה מצויינת בקבוצה. המעצר היה טיפשי בסך הכל".

חצור המשיך להתייחס לפרשה ומבקש התנצלות מיידית מכחולי המדים: "ראוי שהמשטרה תתנצל בהקדם האפשרי ותפרסם בתקשורת את התנצלותה. שמתי כאן מיליונים מאהבה ואמשיך לשים. כל המלחמות בעולם מתחילות בגלל אגו וגם כאן זה קרה. הפועל פ"ת תשחק בליגת העל על אפם וחמתם של כולם".

ומה לגבי העתיד? השיב חצור: "אנחנו נמשיך לתמוך בקבוצה, הפעם אהיה ספונסר ולא בעלים. יש עוד אנשים שיעזרו לקבוצה". כמו כן בקבוצה ממשיכים להכין סגל מלא לעונה החדשה. יגאל אנטבי התאמן אבל עדיין אין לו חוזה חדש כמו לגיא צרפתי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק