דאבור חתם לשנתיים. גולדהאר מנכל

מכבי תל אביב המשיכה להתאמן במחנה האימונים במירלו, כאשר מזג האויר שינה את צורתו ולא היה צפוי. בבוקר הצהובים התאמנו בחום קייצי גבוה ולקראת הערב החל לרדת גשם זלעפות. החלוץ בן ה-19 חתם לשנתיים. הבעלים ישמש גם כמנכ"ל

יום שלישי 28 יוני 2011
שלמה חסיד

מכבי תל אביב השלימה עוד יום במחנה באימונים שלה במירלו. היום השני במחנה האימונים הביא עימו מזג אויר לא שיגרתי, במהלך אימון הבוקר הטמפרטורה טיפסה ל-38 מעלות והמקומיים טוענים שמדובר ביום החם ביותר עד כה. אימון הערב (שלישי)  כבר היה מעונן ומלווה ברקים ורעמים, כאשר את חמישים המטרים שמפרידים בין המלון למגרש השחקנים רצו תחת גשם שוטף. 

במהלך היום השחקנים עבדו על כושר גופני עם מאמני הכושר, יוסי קקון ויוסי זיגדון, ובהמשך עברו לעבודה טקטית שכללה בין היתר פריסה על המגרש וחזרה לעמדות המוצא. בסיום אימון הערב נטש קשר הקבוצה, מושיקו לוגסי, בעקבות מכה בקרסול.

הבעלים מיטש גולדהאר ונציג הבעלים, ג'ק אנגלידיס, יגיעו למחנה האימונים במירלו במהלך יום חמישי. משחק האימון נגד מינשנגלדבאך עד גיל 23 הוקדם ביום ויערך ביום שישי.

מונס דאבור השלים בשעות הערב את החתימה על חוזה לשנתיים במועדון עם אופציית הארכה לשנה נוספת.

החלוץ בן ה-19 שהוליך בעונה שעברה את קבוצת הנוער מכבי ת"א 'שחר' לזכייה בדאבל, חתם על החוזה במירלו שם נמצאת הקבוצה במחנה אימונים של טרום עונה.

מיץ' גולדהאר יכהן בתפקיד וישא בסמכויות מנכ"ל המועדון באופן זמני עד למינויו הקבוע של מנכ"ל ראוי.

בשעה שהליך האיתור אחר מנכ"ל קבוע נמשך, גולדהאר, שיהפוך למנכ"ל עד להודעה חדשה, אמר לאתר הרישמי: "אכהן בתפקיד המנכ"ל עד למינויו של מנכ"ל קבוע".

הבעלים, יכהן בתפקיד המנכ"ל בדיוק כפי שהוא עושה בחברת 'סמארטסנטרס' הקנדית ויעביר את הסמכויות הניהוליות למועמד שייבחר לתפקיד.

תמונה: באדיבות האתר הרישמי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק