רייקארד יאמן את ערב הסעודית

לאחר הכשלון בגלאטאסראיי בשנה שעברה, פרנק רייקארד צפוי לחזור לקווים בתור מאמן נבחרת ערב הסעודית. יחתום על חוזה ל-3 שנים וצפוי להשתכר כ-7 מיליון פאונד

יום רביעי 29 יוני 2011
מערכת TELESPORT
פרנק רייקארד ההולנדי, מי שהוליך את ברצלונה בחזרה לצמרת הכדורגל העולמי במהלך תקופתו בקאמפ-נואו, פוטר בשנה שעברה מקבוצת גלאטאסראיי הטורקית ומאז אינו שב לקווים.

והנה, כמעט שנה לאחר שסיים את משרתו האחרונה כמאמן, צפוי המאמן לשוב לקווים ולעשות זאת הרחק מאור הזרקורים. על-פי דיווחים בתקשורת הבריטית, רייקארד צפוי להתמנות למאמנה של נבחרת ערב הסעודית, בחוזה ל-3 שנים המוערך בכ-7 מיליון פאונד.

אם אכן יתמנה ההולנדי למאמן הנבחרת, הוא יהיה האחראי לאחת הנבחרות החזקות ביותר באסיה, שכשלה בקמפיין גביע אסיה האחרון. בנוסף, הדרדרה נבחרת ערב הסעודית עד למקום ה-92 בעולם על-פי דירוג פיפ"א.

מאמנה הקודם של ערב הסעודית היה הפורטוגלי, חוסה פסיירו, שהפסיד את כל שלושת משחקי גביע אסיה שנערכו בקטאר וכך סיים את דרכו בנבחרת. בחודש שעבר מונה ריקרדו גומש הברזילאי למאמן נבחרת ערב הסעודית, אולם עוד לפני שהחל בתפקידו הוא הודיע על עזיבתו בעקבות מספר מחלוקות בנוגע לתחילת העבודה בנבחרת.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק