מכבי תא החלה בקמפיין המנויים

קבוצתו של מיץ' גולדהאר פירסמה את מחירי המנויים לעונה הבאה, המכירה תחל כבר מחר בשעות הבוקר. רוכשי המנויים עד ליום המשחק מול לנקראן האזרית יקבלו כרטיס כניסה ללא תוספת תשלום

יום רביעי 29 יוני 2011
מערכת TELESPORT

שחקני מכבי תל-אביב עובדים במרץ במחנה האימונים במירלו לקראת עונת המשחקים הבאה, והבוקר (רביעי) הודיעה הנהלת הקבוצה על קמפיין המנויים לעונה הבאה, שהחל היום. 

הקבוצה פירסמה באתר הרשמי של המועדון את מחירי המנויים, וכן יצאה במבצע שכל רוכש מנוי עד ליום המשחק מול קבוצת חזאר לנקראן האזרית יזכה בכרטיס כניסה למשחק. המנויים כוללים את כל משחקי הבית של הקבוצה בליגת העל, וכן את שלב הבתים בגביע הטוטו.

בשונה מעונת המשחקים הקודמת, במכבי ת"א החליטו להחזיר את שער 8 להיות יציע מסומן, בו המקומות קבועים. למעשה, שער 11 הינו היציע היחיד בעונת המשחקים הקרובה בו המקומות לא מסומנים. מנוי לשער זה למבוגר עולה 1,100 שקלים ו-810 לילדים, חיילים ונשים. מנוי מבוגר לשער 8 עולה 1,450 ומנוי ילד/חייל 1,050. השינוי המשמעותי הוא שלשער זה נוסף מנוי אישה במחיר של 650 שקלים. שערים 2 ו-13 עולים למבוגר 1,800 ש"ח, ולשערים אלו לא נמכרים מנויי נוער.

מכירת המנויים תחל ביום חמישי, 30.6, בשעות הבוקר. המכירה תיערך בקופות אצטדיון בלומפילד (שערים 10-11), בטלפון 8778* ודרך אתר האינטרנט של משרד הכרטיסים "לאן". פרטים נוספים ומחירים ניתן למצוא באתר האינטרנט הרשמי של מכבי ת"א, והחל ממחר באתר האינטרנט של משרד הכרטיסים "לאן".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק