עומר דמארי סיכם בסלטיק

חלוץ מכבי פתח תקווה הגיע לסיכום עקרוני על מעברו לסקוטלנד, וצדדים צפויים לחתום על החוזה בימים הקרובים. עמוס לוזון: "החתימה היא רק עניין פרוצדורלי. שמח בשביל עומר ובשביל הכדורגל הישראלי"

יום רביעי 29 יוני 2011
מערכת TELESPORT
עסקת העברתו של עומר גולן לסלטיק נמצאת על סף סיכומה. נשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון, וסוכנו של השחקן, דודו דהאן הגיעו היום (רביעי) לסיכום עקרוני מול הקבוצה הסקוטית והצדדים צפויים לחתום על החוזה כבר בימים הקרובים. 

כזכור, סלטיק הסקוטית פנתה בסוף השבוע האחרון למכבי פ"ת בעניין החלוץ, והודיעה על רצונה בשחקן. בין הצדדים החל משא ומתן, אשר נמצא כעת בשלבים מתקדמים, ונראה כי השחקן יוכל להגשים את חלומו ולהצטרף למועדון הצמרת הסקוטי.

בפתח תקווה דרשו מסגנית אלופת סקוטלנד 3 מיליון יורו עבור החלוץ, שמחוזר גם על ידי מכבי חיפה והפועל תל אביב, אולם סוכן השחקנים דודו דהאן רקם עסקה לפיה המחיר יופחת ופתח תקווה תקבל אחוזים ממכירה עתידית של השחקן, ושווי העסקה על 70 אחוז מהכרטיס יעמוד על כ-2.23 מיליון יורו.

עמוס לוזון אמר היום: "אני שמח בשביל עומר ובשביל הכדורגל הישראלי. העסקה סגורה ב-90%. העברנו את טיוטות החוזה והחתימה היא רק עניין פרוצדורלי. אני מאוד גאה שעוד שחקן ממכבי פ"ת יוצא לאירופה. אני יכול להבטיח שזה לא השחקן האחרון שייצא לקבוצות גדולות, אבל בכל מקרה זה השחקן האחרון שייצא העונה לאירופה".

באם לא יהיו בעיות של הרגע האחרון, דמארי ישתף פעולה בקבוצה עם בירם כיאל, המשחק במועדון. בעונה האחרונה רשם דמארי 15 שערים ו-8 בישולים ב-30 משחקי ליגה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק