סאגת הראל טביב לבית המשפט

מוני הראל, מבעלי הפועל ת"א החליט כי הבוררות על בעלות הקבוצה תעבור לבית המשפט, ששם יחליטו בנושא מול אלי טביב. ממחנה טביב נמסר: "צר לנו על ההחלטה של הראל. ההחלטה תפגע בקבוצה". בוררות איתי שכטר נדחתה לשבוע הבא

יום חמישי 30 יוני 2011
שלמה חסיד

הבלאגן בהפועל תל אביב מסרב לרדת מהכותרות. היום (חמישי) החליט מוני הראל להוביל את הבוררות על בעלות הקבוצה לבית המשפט. ההחלטה הזו עשוייה להמשיך את המחלוקות הקשות בין השניים אולי אפילו לתקופה של חודש פלוס ואולי אף לזליגת פתיחת העונה בליגת העל.

מי שעשוייה לסבול מהמהלך זו בעיקר הפועל תל אביב שעדיין לא מאורגנת מבחינת סגל מלא וכמובן חוזים כשרים לשחקנים ולמאמן הקבוצה, דרור קשטן.

דוברו של מוני הראל, ליאור רוטברט התייחס למהלך ואמר: ""בית המשפט קיבל את בקשת עו"ד של הראל לחקור את טביב ב-18.7. לבקשת הראל הסיכומים ינתנו מיד ובעל פה. כלומר ב-20.7 לערך תתקבל החלטת בית המשפט. ההישג המשפטי הזה מבטל לחלוטין אמירות כאילו ההליך יתארך".

כמו כן במחנה אלי טביב לא נותרו פאסיביים ונטען כי: "צר לנו שהראל החליט לגרור את הפועל ת"א לכאוס ניהולי משפטי קשה, ואגב כך לפגוע אנושות בהכנות לשנת המשחקים הבאה. ראוי שידע קהל האוהדים כי מר הראל מעכב חתימתו על חוזים של המאמן, שחקנים וצוות ההנהלה ובכך יכול להביא עד להרחקתה של הפועל ת"א מהמפעלים האירופים כבר בשנה הנוכחית".  

"עיכוב החתימות על החוזים נעשה למרות הבטחתו לזוז הצידה ולתת למר טביב לנהל את הקבוצה, ובעקבות כך מסרבים שחקנים לחתום בשורותיה"

עוד נאמר במחנה טביב: בא כוחו של טביב הציע לסיים את המשפט בנוהל מזורז כדי שניתן יהיה לסיים את הסאגה הזאת אחת ולתמיד, אך מר הראל וטעמיו עימו, בוחר כאמור לשמר את האנדרלמוסיה למגינת לבנו והאוהדים. מכיוון שאנחנו עסוקים בימים אלה בבניית הסגל, בשיקום מחלקת הנוער, לאחר עשר שנות הזנחה, והעמדת קבוצה ראויה לשנה הקרובה, כל שנותר לנו לקוות כי ביהמ"ש לא יאפשר את גרירת הרגליים המכוונת הזאת ופסק הדין יינתן בהקדם". 

בוררות איתי שכטר: ההחלטה בשבוע הבא

כמו כן התקיים היום (חמישי) בנוסף עניין בוררות שחקן הפועל ת"א, איתי שכטר. את שכטר ייצגו עו"ד יוחאי הורוביץ' וסוכנו רונן קצב. שכטר, הנמצא בגרמניה במחנה האימונים של קבוצתו החדשה, קייזרסלאוטרן לא הגיע לבוררות ולדיון. בסופו של יום נקבע כי רק בעוד שבוע תתקבל ההחלטה ויתקיים דיון נוסף.

רונן קצב, סוכנו של השחקן אמר בדיון: ""היה לנו אישור לנסע לגרמניה, גם באישור וגם בידיעה שאנחנו עומדים לפי הכללים ולפי החוקים. מישהו חושב שהיינו נוסעים לשם אם לא היה סעיף או הסכמות? זה שכרגע צד אחד נלחם בהפועל ת"א וגורם לאיתי לא לעבור, זו החלטה אישית שלו שאני לא יודע מאיפה היא נובעת. אני אופטימי, יש עורכי דין שיטפלו בעניין המשפטי הזה. איתי ישחק בגרמניה ואין סיבה שלא. הסעיף נחתם כחוק".

קצב סיכם ואמר: "אני מעריך שההחלטה תנתן בהקדם, זה עניין של דיון ביום חמישי הבא ומי שצודק ינצח. שוב, זוהי תחושה לא נעימה כי מדוע שחקן בהפועל ת"א צריך לעבור את כל הדבר הזה?". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק