מתחדש: עמרי כספי עבר לקליבלנד

התקשורת האמריקאית מדווחת על עיסקה שנרקמה בין עמרי כספי לקליבלנד קאבלירס. הקאבס חשקו בישראלי שיגיע אם ואכן לא תתקיים השביתה הצפוייה בNBA

יום חמישי 30 יוני 2011
מערכת TELESPORT

בתקשורת האמריקאית מדווחים הערב (חמישי) כי שחקנה של סקרמנטו קינגס, עמרי כספי עבר לקבוצה החדשה - לקבוצת קליבלנד קאבלירס.

העסקה התקרמה בימים האחרונים והפכה לרצינית מאוד. לא מעט קבוצות התעניינו בכספי בקיץ האחרון ביניהן ניו יורק וסן אנטוניו, אבל נראה כי ההצעה הרצינית עד כה מגיעה מקליבלנד. ההחלטה לצרפו מגיעה לאחר הדראפט האחרון. קליבלנד רוצה להמשיך ולהיבנות בעידן של אחר לברון ג'יימס ועמרי כספי הוא אופציה טובה עבורם.

כספי, שרואה לעתיד צופה כי מספר הדקות שלו בקינגס הולך לרדת משמעותית בעקבות התחזקות בשחקנים באותה העמדה בו הישראלי משחק, ולכן עבורו המעבר הוא התקדמות גם בפן האישי והקבוצתי. ואכן כספי יגיע לקאבס, הוא עשוי לעמוד על העמדה בה עמד אנתוני פארקר מיודענו, שעשוי לפרוש ולהודיע על כך בקרוב.

הבעיה העיקרית שעלולה להוות מכשול עבור עמרי כספי, הינה השביתה הצפוייה בליגה הטובה בעולם. שביתה כזו עשוייה לדחות את ההתקדמות בליגה הטובה בעולם ואולי אף להחזיר את הישראלי לקבוצת הבד שלו, מכבי תל אביב.

מי שנהנה מהבשורה זהו עמרי כספי שאמר: "אני מאושר, זהו צ'אנס גדול עבורי במיוחד שאין להם שחקן בעמדה שלי. זה מאוד יתרום לי להתקדם בפן האישי והקבוצתי. היו לי שנתיים נהדרות כאן ואני מודה לכולם על כך. ". החוזה החדש מוערך על סך 3.5 מיליון דולר שירוויח כספי מהמעבר לקליבלנד. 

בקליבלנד מיהרו לברך על המהלך. כריס גראנט הג'נרל מנג'ר של הקבוצה אמר: "אנחנו נרגשים לצרף שחקן כמו כספי אלינו. כספי שחקן קשוח וכשרוני מאוד. הוא יוסיף לנו כח לקו האחורי שלנו".

תמונה: getty images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק