מסי והחברים רוצים נקמה

קופה אמריקה: ארגנטינה ובוליביה יפתחו את הטורניר, כשהמארחת מציגה חוד קטלני ומחפשת לנקום את התבוסה במוקדמות המונדיאל. המאמן בטיסטה: "בנינו את ההרכב סביב מסי". טבז ולאבצי בהרכב ארגנטינה

יום שישי 01 יולי 2011
שלמה חסיד

 ארגנטינה ובוליביה יפגשו הלילה למשחק הראשון של הקופה אמריקה בבית מס' 1 כאשר הארגנטינאים מסומנים כפייבוריטים לזכיה במשחק ואף בטורניר המתקיים ארצם.

המשחק הראשון של הקופה אמריקה מפגיש את מארחת הטורניר, מול נבחרת לא ממש מוצלחת. במשחקי ההכנה האחרונים שהיא ערכה ביוני, הפסידה בוליביה  2:0 לפרגוואי וסיימה בתיקו מאופס מולה שוב לאחר שלושה ימים.

 ארגנטינה, מהצד השני, ניצחה 0:4 את אלבניה בהרכב מלא, כשבהרכבים חסרים היא הפסידה לפולין ולניגריה. 

ארגנטינה מחכה הרבה זמן למפגש מול בוליביה. היא זוכרת היטב, ולרעה, את המפגש האחרון בין השתיים שהסתיים בתוצאה 6:1 לזכותה של בוליביה, זאת אחרי חמישה ניצחונות רצופים של התכולים על הנבחרת הבוליביאנית. אז היה זה במסגרת מוקדמות המונדיאל.

 ארגנטינה הפסידה בשני הטורנירים הקודמים בגמר. הפעם היא תרצה ללכת עד הסוף והיתרון הגדול שלה הוא יתרון הביתיות. ויש כמובן יתרון נוסף. קטן. רמז? השם שלו מתחיל ב-ליונאל. 

הלחץ על מאמן ארגנטינה, סרחיו באטיסטה, לזמן את הצ'ילבה שלו, קרלוס טבז, הועיל, והוא אף יציב אותו בהרכב למשחק הלילה. ברקע, יו"ר ההתאחדות, גרנדונה, מבין כי בלי זכיה בקופה הוא יהפוך למוקד לשנאה ולעג בבואנוס איירס.

לצד טבז ומסי ייפתח החלוץ הנהדר של נאפולי אזקייל לבאצי, מה שמבטיח הרכב התקפי ביותר של הנבחרת הבייתית. באטיסיטה אמר: "הנבחרת שלנו בנויה סביב מסי. נשחק התקפי וניקח את הקופה בדרך למונדיאל".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק