אפשר להשיג ניצחון לא צפוי

לימור מזרחי, השחקנית הותיקה של אנדה רמה"ש אופטימית לקראת הגומלין מול דינמו מוסקבה בחמישי ומאמינה כי ניתן למחוק יתרון 11 נק'. הקבוצה תמריא מחר בצהריים לרוסיה

יום שלישי 27 פברואר 2007
אורן קורנפלד

אנדה רמת השרון תצא מחר (רביעי) אחר הצהריים בדרכה למוסקבה למשחק הגומלין ברבע גמר גביע אירופה עם דינמו מוסקבה שיתקיים ביום חמישי אחר הצהריים (17:30, שעון ישראל).

ברמה"ש התארגנו מאמש לטיסה חליפית כבר הלילה במידה ותהיה שביתה כללית במשק שהיתה אמורה לנטרל את נמל התעופה, וזאת כדי להימנע מאי נעימות של אי יכולת לטוס למוסקבה.

משהוסר איום השביתה חזרה רמה"ש למועד הטיסה המתוכנן, מחר אחר הצהריים. בשעות הבוקר מחר תקיים הקבוצה אימון באולם ברמה"ש כדי לא להפסיד אימון יומי. כזכור, הקבוצה נוצחה בשבוע שעבר במשחק הראשון ברמה"ש 68:57 וצפויה לה התמודדות קשה מאד מול הרוסיות הנחשבות כיום לקבוצה הטובה ביותר באירופה.

תמר פלמון מעוז, קפטן הקבוצה אמרה לפני היציאה: "בספורט הכל אפשרי. מדובר אומנם בקבוצה ברמה הכי גבוהה שיש באירופה, אבל אני מאמינה שהכל אפשרי. משחקים חמש על חמש ואני מקווה שבזמן הנתון במשחק נגיע ליכולת שיא ונעשה את הבלתי יאמן".

לירון כהן הוסיפה ואמרה: "אנחנו נוסעות למלחמה. אין לנו מה להפסיד. אנחנו נחושות להצליח כיוון שההפרש לא גדול וכולנו מאמינות שאפשר לעשות את זה. השאיפה של כולנו היא להפתיע את כולם ולחזור עם הכרטיס לחצי הגמר".

לימור מזרחי, הותיקה שבשחקניות אמרה: "אנחנו יוצאות למשחק קשה מאד. אנחנו צריכות לתפוס יום בו 3-4 שחקניות תהיינה ביום טוב. אני מאמינה שבמשחק של 40 דקות ביום נתון אפשר להשיג נצחון בלתי צפוי על פניו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק