5 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום, בנוסף להמלצות המרכזיות על משחקי ווימבלדון והקופה אמריקה אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על חמישה משחקים מליגות הכדורגל בשבדיה ובפינלנד

שבת 02 יולי 2011
מערכת TELESPORT

ליגה פינית שנייה:

 משחק מס. 39 - פופה - או.פי.סי - X (יחס 2.75)

סוגרת הטבלה, פופה השיגה עד כה ארבע נק' בלבד מניצחון אחד ותיקו ועוד שבעה הפסדים נוספים בליגה. מדובר בקבוצה חלשה מאוד, שתארח היום את או.פי.סי שמדורגת במקום השביעי בליגה. אילולא היכולת החלשה של או.פי.סי לאחרונה, ההימור כאן היה קל מאוד, אך הקבוצה מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. דווקא בחוץ היא משחקת טוב יותר לעומת פופה שגם בבית היא לא הכי מוצלחת ומפסידה בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה. לדעתי יהיה משחק שקול, אני מסמן כאן X, אבל לדעתי שווה לחזק ב-2.

משחק מס. 40 - קוקולה - פי.קיי 35 - 2 (יחס 1.55)

קוקולה, או בשמה הפיני, קיי.פי.וי, מדורגת במקום ה-12 בטבלה, ואם אמרתי קודם שפופה חלשה, אז קוקולה נמצאת בכושר מזעזע כשאחרי ארבעה מחזורים סבירים עם שני ניצחונות, תיקו והפסד, היא מפסידה בכל חמשת המשחקים האחרונים שלה. לרוע מזלה, היא תארח היום את פי.קיי 35 שמדורגת במקום השני בליגה, כשאחרי תיקו והפסד מפתיעים, היא חוזרת לעצמה ומביסה במחזור האחרון 5-0 את קמי וחוזרת למקום השני בטבלה ליד להאטי. 

החיסרון אצל פי.קיי זה שהיא משחקת חלש במשחקי החוץ שלה. היא מפסידה בארבעה משחקי חוץ במהלך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה ומנצחת באחד בלבד במהלך תשעת משחקי החוץ האחרונים. קוקולה מפסידה בשני משחקי הבית האחרונים שלה, ואם היא היתה מעט יותר חזקה ממה שהיא, לדעתי לפי.קיי היו פה לא מעט בעיות. לדעתי פי.קיי תצליח במשימה הזו והיא תשיג ניצחון חוץ חשוב. אגב, מצפים לה ארבעה משחקי חוץ במהלך חמשת המחזורים הקרובים.

ליגה שבדית:

משחק מס. 41 - סיריאנסקה - גטבורג - X (יחס 2.90)

סיריאנסקה מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא מפסידה בשני משחקים במתוך שלושת המשחקים האחרונים, שניהם בחוץ מול דיורגרדן ומול אלפסבורג במחזור האחרון. מולה תשחק היום גטבורג שמפסידה במחזור האחרון 1-0 מול גפלה וזו מדורגת רק במקום העשירי בטבלה. הקבוצות טרם נפגשו בעבר, סיריאנסקה כמובן היא העולה החדשה. גטבורג לא בכושר טוב וכלל לא מרשימה בלשעון המעטה במשחקי החוץ האחרונים שלה. לדעתי המשחק יהיה שקול, ההימור שלי כאן נוטה לתוצאת תיקו. 

ליגה שבדית שניה:

משחק מס. 46 - אטבידאברגס - ברומפויקרנה - 1 (יחס 1.60)

אטבידאברגס מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. בבית אטבידאברגס משחקת לא רע בכלל ומנצחת בשישה מתוך שמונת המשחקים האחרונים שלה. ברומפויקרנה שתשחק מול ההיום מדורגת במקום הרביי בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון 3-1 בליונגסקילה, זאת אחרי תיקו והפסד. ברומפויקרנה לא משחקת טוב בחוץ. היא מפסידה בשלושה מתוך ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. נתון נחמד מראה לנו שבשישה משחקים מתוך השבעה האחרונים, קבוצת החוץ ניצחה, וגם דיי בקלות ברוב המקרים. לדעתי הפעם זה לא יקרה. ברומפויקרנה לא בכושר טוב בחוץ, אטבידאברגס משחקת טוב בבית והיא זו שתיקח את הנקודות.

משחק מס. 49 - ורנאמו - אסיריסקה - X (יחס 3.05)

ורנאמו במקום ה-14 בטבלה, היא מפסידה בלושה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה והיא תארח היום את אסיריסקה החזקה שמדורגת במקום השלישי בטבלה. אסיריסקה אמנם הופתעה במחזור האחרון עם הפסד דווקא בבית מול קווידינג, אחת החלשות בליגה, אבל עדיין היא קבוצה מאוד חזקה שמנצחת בשלושה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. אסיריסקה לא מטיבה במשחקי החוץ שלה. היא מפסידה בשלושה משחקים במהלך ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. ורנאמו מנצחת בבית רק פעם אחת במהלך ששת המשחקים האחרונים. לדעתי אסיריסקה תשלוט במשחק הזה, אבל בגלל היכולת הדלה בחוץ, היא לא תנצח.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק