מכבי חיפה מקווה למצוא את הרשת

אלופת המדינה תשחק הערב מול ויקטוריה פלזן, אלופת צ'כיה במשחק האימון השלישי במחנה באוסטריה. אחרי שני הפסדים רצופים, הירוקים רוצים לכבוש בפעם הראשונה העונה, לקראת מוקדמות הצ'מפיונז מול בוראץ

שבת 02 יולי 2011
מערכת TELESPORT

אומנם הסגל עוד לא הושלם, אבל הזמן של מכבי חיפה לקראת הפתיחה הרשמית של עונת המשחקים הולך ואוזל. בעוד 11 ימים מכבי חיפה תפגוש את האלופה הבוסנית, בוראץ בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות והלחץ אצל האלופה גובר.

הירוקים של אלישע לוי ערכו עד כה שני משחקי הכנה במחנה האימונים באוסטריה, מול ראפיד בוקרשט הרומנית ומול שחטיור דונייצק האוקראינית, ועדיין לא הצליחו למצוא את הרשת. אמנם חיפה פגשה יריבות חזקות, בוודאי בשביל משחקי טרום עונה, אבל קיימת דאגה בצוות המקצועי סביב העובדה ששער עדיין לא נכבש על ידי התקפת הקבוצה.

הערב תפגוש מכבי חיפה למבחן שלישי את האלופה הצ'כית, ויקטוריה פלזן ואלישע לוי דורש משחקניו למצוא את הרשת בפעם הראשונה על אדמת אוסטריה במחנה האימונים. לרשותו של המאמן צפוי לעמוד סגל מלא, לאחר שיניב קטן, שלומי אזולאי ומוחמד גדיר חזרו להתאמן.

מכבי חיפה קיבלה במהלך השבוע קלטות של בוראץ הבוסנית ואלישע לוי כבר החל להראות לשחקניו קטעים של יריבתם על הסיבוב הבא בליגת האלופות, תוך דגש על משחק ההגנה על מנת שלא לספוג שער חוץ בקריית אליעזר במפגש הראשון מבין ה-2.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק