פרגוואי תנסה לגנוב את ההצגה

המלצת WINNER לקופה אמריקה: ברזיל גונבת את ההצגה הערב בקופה אמריקה, אבל כבוד מגיע גם לפרגוואי. הנבחרת שמאיימת לגנוב את תואר הפתעת הטורניר פוגשת הלילה את אקוודור

יום ראשון 03 יולי 2011
שלמה חסיד

נבחרת ברזיל אמנם גונבת את ההצגה הערב בקופה אמריקה, אבל זהו לא סופו של יום בטורניר. כחצי שעה לאחר סיום משחקה של נבחרת הסלסאו, ייפגשו נבחרות פרגוואי ואקוודור למשחק השני בבית ב'.

פרגוואי מאיימת להיות ההפתעה הגדולה של הטורניר. היא שיחקה בחודש יוני ארבעה משחקים, ניצחה 0:2  את בוליביה, 0:2 את רומניה וסיימה בתיקו מול אותה בוליביה ומול צ'ילה במשחק האחרון. אקוואדור שיחקה שני משחקים ביוני, סיימה בשניהם סיימה בתיקו מול יוון ומול קנדה. 

הקבוצות נפגשו במשחקי מוקדמות המונדיאל האחרון שהיה ב-2010, פראגוואי הביסה את אקוואדור בקלות בבית 1:5 ונפרדה ממנה בתיקו 1:1 בחוץ. 

השחקנים הבולטים בנבחרת פרגוואי לקמפיין הזה הם פיריס, דה סילבה, דאריו ורון, טורס, בארטו ואורטיגוזה. אצל אקוואדור יבלטו בין היתר, איובי, אראזו, נובואה, אנטוניו ולנסיה, מנדז ובאניטז. 

אקוואדור יכולה להתספק בנקודה מול פרגוואי. יהיה לה קשה במיוחד הלילה, ועוד מצפים לה שני משחקים קשים , אחד מהם קשה עד מאוד מול ברזיל ולאחר מכן משחק הסיום של שלב הבתים מול ונצואלה. נקודה היום תעמיד אותה במצב לא רע אם היא תיקח שלוש נק' מונצואלה החלשה ותקווה לנס מול ברזיל. אך מדובר בסיכון לא קטן. לאלו שאינם רוצים להסתכן, אנו ממליצים ללכת עם פרגוואי.

משחק 53: פרגוואי-אקוודור. ההימור: 1 ביחס 1.6

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק