הערב: רוסיה וטורקיה בגמר היורובאסקט

המלצת WINNER לאליפות אירופה בכדורסל נשים: רוסיה רוצה מדליית זהב שלישית בעשר שנים, טורקיה מעולם לא היתה בגמר קודם לכן. לפני שבועיים רוסיה הביסה את טורקיה בשלב הבתים 80:65

יום ראשון 03 יולי 2011
שלמה חסיד

 רוסיה רוצה לזכות הערב (21:30) בפעם השלישית באליפות אירופה בעשר השנים האחרונות, כשתשחק הלילה בגמר מול טורקיה בלודז' שבפולין.

טורקיה היא הנבחרת המפתיעה של הטורניר כשניצחה ברבע הגמר את מונטנגרו החזקה ובחצי הגמר בהארכה את צרפת הנחשבת מעצמה בכורסל נשים. עכשיו הטורקיות חולמות על הפתעה רבתי - אם ינצחו את הרוסיות בגמר. תזכורת: טורקיה מעולם לא היתה במעמד זה קודם לכן.

טורקיה הפסידה לרוסיה לפני שבועיים 80:65  בשלב הראשון של הטורניר, אבל כובכת הנבחרת, נברי ילמז, אמרה: "70 מיליון איש בטורקיה מחכים מאיתנו למדליית זהב. אנחנו היום נבחרת הרבה יותר מחוברת מלפני שבועיים"

סבטלנה אברוסימובה, כוכבת רוסיה, אמרה: "יש אצלנו בנבחרת שילוב בריא בין צעירות וותיקות. אני מאמינה שלא נתאכזב הלילה". רוסיה ניצחה את צ'כיה בחצי הגמר 53-85 .

ההימור שלנו? בדרך כל במעמדים האלה הניסיון מדבר. מצד שני, קשה להאמין שהטורקיות יובסו פעם נוספת וסביר להניח שיהיה שמחק צמוד.

משחק מספר 46: רוסיה - טורקיה (‎+8). ההימור: 2

צילום: FIBAEUROPE

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק