הכי סקסית מכולן. לשעבר

שריל קול, בת ה- 28, כוכבת להקת הבנות Girls Aloud, נבחרה בשנים האחרונות פעמיים ברציפות לעמוד בראש רשימת 100 הנשים הסקסיות בעולם של שחקני כדורגל. הבעיה שכיום היא אשתו לשעבר של הכדורגלן אשלי קול

יום רביעי 13 יולי 2011
שלמה חסיד

אתם כמעט לא מכירים אותה, אבל סביר להניח שאם הייתם יודעים עליה יותר, לא הייתם מבינים איך אשלי קול, לא בדיוק כוכב ענק בכדורגל העולמי, ויתר עליה.

הזמרת הבריטית שריל קול, בת ה- 28, כוכבת להקת הבנות Girls Aloud, נבחרה בשנים האחרונות פעמיים ברציפות לעמוד בראש רשימת 100 הנשים הסקסיות בעולם של שחקני כדורגל, היא אשתו לשעבר של הכדורגלן אשלי קול.

קול נולדה בניוקאסל, בת רביעית מתוך חמישה להוריה, זכתה כבר בילדותה במספר תחרויות יופי בהן לקחה חלק, ואף הופיעה בפרסומות. את הפריצה שלה היא ביצעה בשנת 2002, כשהשתתפה בתוכנית מציאות בבריטניה, אשר בבסיסה עמד הרעיון של הקמת להקת בנות ולהקת בנין. קול נבחרה על ידי הקהל כחלק מהלהקה Girls Aloud. 

סינגל הבכורה של להקת הבנות שהה במקום הראשון במצעד הבריטי במשך חודש ימים, נמכר בכ-300,000 עותקים בשבוע הראשון ליציאתו והפך לאחד מחמשת הסינגלים הנמכרים ביותר בשנת 2003.

אחרי שהפכה לאחת הלהקות הבריטיות המצליחות ביותר, שברה שיא כאשר הצליחה להכניס 20 סינגלים רצופים למצעד השירים הבריטי- "עשרת הגדולים", מכרה יותר מ-4 מיליון עותקים מאלבומיה ואף נרשמה בספר השיאים של גינס כלהקת הבנות המצליחה ביותר שנוצרה מתוכנית מציאות, ב-2009 הודיעה הלהקה על הפסקה של שנה בפעילותה, במטרה לקדם פרוייקטים עצמאיים של החברות בה.

קול פצחה בסערה את קריירת הסולו שלה, ואלבום הבכורה שלה- "Words‏ 3" הגיע למעמד של אלבום פלטינה פחות משבועיים לאחר צאתו באוקטובר 2009. סינגלים מתוך האלבום דורגו בבריטניה ברשימת הסינגלים הנמכרים ביותר ב-2009, ואחד מהם אף זיכה אותה במועמדות לפרס המוזיקה הבריטית בקטגוריית הסינגל הבריטי הטוב ביותר.

בנובמבר 2010 הוציאה קול את אלבום הסולו השני שלה, "Messy Little Raindrops", שזכה להצלחה רבה ונכנס היישר למקום הראשון במצעד הבריטי. הסינגל הראשון מתוך האלבום, "Promise This", דורג במקום הראשון גם כן, והיה לאחד הסינגלים הנמכרים ביותר בבריטניה בשנת 2010, עם מכירות של כ-400,000 עותקים.

במקביל לקריירה המוזיקלית שלה, שריל לוקחת חלק בתוכנית המציאות הבריטית "The X Factor", כשהיא חברה בצוות השופטית החל מאוגוסט 2008. הופעתה בתוכנית העניקה לה פופולריות רבה בבריטניה והפכה אותה לאייקון אופנה. ב-2009 ו-2010, הופיעה קול על שעריהם של מגזינים מהטובים בעולם ונבחרה, כאמור, לאשה הסקסית בעולם, זאת במקביל לבחירתה לשמש כפרזנטורית של חברת "לוריאל".

קול היתה אמורה לשמש כשופטת בגרסה האמריקאית של התוכנית, אך בטרם עלתה לאוויר בארה"ב, הודיעה ההפקה כי קול לא תיקח בה חלק. הסיבה הרשמית לכך היא המבטא הבריטי הכבד של שריל, אך גורמים המקורבים להפקה טוענים כי לא היתה כימיה בינה לבין חברת פאנל השופטים פאולה עבדול, ובהיותה פחות מוכרת לקהל האמריקאי, הוחלט כי קול תעזוב.

שמה של קול נקשר גם בעניינים קצת פחות נעימים. ב-11 לינואר 2003, היתה קול מעורבת בתקרית אלימה במועדון לילה בו בילתה, בעקבותיה הוגש נגדה כתב אישום באשמת תקיפה על רקע גזעני. במהלך המשפט, הכחישה קול שהשתמשה בביטויים גזעניים וטענה שפעלה מתוך הגנה עצמית. חבר המושבעים הרשיע אותה בתקיפה, והשופט גזר עליה 120 שעות עבודות שרות והורה לה לפצות את קורבן העבירה בסכום של 500 לירות שטרלינג.

ובמקביל לכל זה, שריל הספיקה גם לנהל מערכת יחסים ארוכה עם אשלי קול, כדורגלן צ'לסי ונבחרת אנגליה. ב-2004 החלו השניים לצאת, וב-15 ביולי 2006 נישאו בלונדון. מערכת היחסים של בי הזוג ידעה עליות ומורדות, אשר זכו לסיקור שוטף של הצהובונים בבריטניה.

בפברואר 2010 פורסם בעיתונות כי אשלי בגד באשתו עם לפחות חמש נשים שונות. שריל מיהרה להודיע על פרידתה מבעלה, וביקשה מהתקשורת לכבד את פרטיותם, אך בכל הצהובונים פורסם כי שריל נפרדה מאשלי באמצעות הודעת טקסט. השניים התגרשו בספטמבר 2010.

רוצים להכיר את סיבליה וא דר וארט? לחצו כאן

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק