שוב תיקו בין חיפה לתא

גביע הטוטו: המשחק הרביעי בין הירוקים לצהובים העונה הסתיים ללא הכרעה אחרי תיקו 1:1. יוסף העלה את חיפה ליתרון, מכבי ת"א השוותה בתוספת הזמן עם שער של כחלון

יום רביעי 28 פברואר 2007
שרון חלבי

מכבי חיפה ומכבי ת"א נעלו את שלב הבתים של גביע הטוטו במשחק שלא התעלה לרמה גבוהה והסתיים בתיקו 1:1.

שתי הקבוצות לא יעפילו לחצי הגמר, אך היריבות העזה שיש ביניהן לא יכולה להפוך משחק כזה למשעמם. מכבי חיפה ומכבי ת"א עלו עם הרכבים משניים ואיפשרו לשחקני הנוער להראות מה הם יודעים.

מי שעשה את שלו הוא ארז יוסף, שחקן קבוצת הנוער שנכנס כמחליף עשרים דקות לסיום המשחק והבקיע מיד לאחר מכן. מכבי ת"א הצליחה להשוות בתוספת הזמן בעקבות טעות של שחברי בהגנה כשתמיר כחלון המחליף הבקיע. זהו המשחק הרביעי בין שתי הקבוצות העונה שלא מגיע להכרעה.

מחצית ראשונה

חיפה הייתה טובה יותר בפתיחת המשחק כשבדקה השביעית תומר חמד קיבל מסירה מצוינת מליאור רפאלוב, אך החמיץ מקרוב.

בדקה ה-15 כדור מהאוויר של שלומי ארבייטמן שרק ליד הקורה של גיא סולומון הצעיר. דקה לסיום המחצית הראשונה ליאור רפאלוב שלח כדור טוב החוצה, והוריד את שתי הקבוצות להפסקה בתיקו מאופס.

מחצית שנייה

המשחק הגרוע לא התעלה לרמה גבוהה גם במחצית השנייה, כאשר עשרים דקות בתוך המחצית שער של מכבי ת"א שהובקע על-ידי עומרי רון נפסל בטענת נבדל.

בדקה ה-75 הגיע סוף סוף שער: ארז יוסף שנכנס כמחליף דקה קודם לכן קיבל כדור עומק בין מגני מכבי ת"א, ובעט פנימה מול גיא סולומון, 0:1 לחיפה.

בתוספת הזמן הצליחה מכבי ת"א להשוות כשרועי דיין הגביה כדור לרחבה, ותמיר כחלון שנותר לא מכוסה הצליח להשוות ולקבוע שוויון 1:1.

הרכבים

מכבי חיפה: תום אלמדון; שניר משעל, רפאל אולארה, מור ממן, מוחמד שחברי, בירם כיאל (ארז יוסף/74), עבאס סואן, רביד גזל, ליאור רפאלוב (לואב כיאל/65), שלומי ארבייטמן, תומר חמד.

מכבי ת"א: גיא סולומון, קובי מוסא (דיאן איליץ'/46), הדר כהן, מילאן מרטינוביץ', ארז מסיקה, ניסו קפולוטו, יוסי שבחון (עמירן שקלים/46), עדי סלוניקי (עומרי רון/63), חי אטיאס, רועי דיין, מילאן מרדיקוביץ' (תמיר כחלון/46).

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק