2 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקי כדורגל מאירלנד ומטורניר הקופה אמריקה

יום שישי 08 יולי 2011
מערכת TELESPORT

משחק מספר 6: דרי סיטי – שמרוק רוברס

שמרוק במקום הראשון עם 42 נק'. מדובר כאמור באחת הקבוצות החזקות בליגה, אך עם זאת היא מתקשה לשמור על יציבות בחודש וחצי האחרונים. ב-5 המחזורים האחרונים אמנם הפסידה רק משחק אחד, אבל לא הצליחה לחבר 2 ניצחונות רצופים. בחוץ שמרוק לא מאיימת כמו בבית, כאשר מתוך 10 משחקי חוץ ניצחה רק 4 משחקים לצד 4 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים. 

דרי סיטי במקום הרביעי, רק ארבע נק' פחות משמרוק (38 נק'). דרי לא הפסידה 7 מחזורים רצופים, 3 ניצחונות ו-4 תוצאות תיקו. בבית קשה נורא לנצח את דרי, כאשר מ-10 משחקים עד כה הפסידה רק משחק אחד לעומת 4 ניצחונות ו-5 תוצאות תיקו.
בעונה שעברה שני המפגשים בין הקבוצות נגמרו ללא הכרעה, תיקו 0:0 ותיקו 1:1. ההימור: X.

משחק מספר 28: פרו - מקסיקו

פרו מגיעה למשחק אחרי תיקו 1:1 עם אורוגוואי, שיאנית הזכיות במפעל ואחת הפייבוריטיות להגיע לגמר. פרו נראתה כלל לא רע, ולמרות שליטה של אורוגוואי ברוב שלבי המשחק, הייתה קרובה פרו לניצחון עם נגיחה של גגרו בדקה ה-90 שעברה ליד העמוד. 

ניצחון של פרו יעמידה בעמדה חזקה מאוד לעלייה לשלב הבא. מקסיקו מנגד, מגיעה אחרי הפסד 2-1 לצ'ילה ועם סגל מצומצם, צעיר ובלי יותר מדיי שאיפות. לא נראה שהנבחרת הצעירה שהגיעה ממרכז אמריקה תצליח למנוע מפרו 3 נקודות. ההימור: 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק